Zielono Mi II

Zielono Mi II

REKLAMA
inwestorRonson Development Sp. z o.o.
realizacjaIV kw. 2026

O inwestycji Zielono Mi II

Zielono Mi II to drugi etap inwestycji mieszkaniowej realizowanej przez Ronson Development w zielonej i spokojnej części Warszawy, w dzielnicy Siekierki przy ulicy Polska 10. Projekt nawiązuje do idei miasta-ogrodu, łącząc komfort życia miejskiego z bliskością natury.

Charakterystyka Zielono Mi II:

Duży udział biologicznie czynnych terenów zielonych - aż 50% powierzchni osiedla to zieleń.

Niskie, kameralne budynki (3-4 piętra) z dużymi odstępami między nimi, zapewniające prywatność i spokój.

Przestronnie zaprojektowane mieszkania (od 36 do 111 mkw.), od 2 do 5 pokoi, z balkonami lub własnymi ogrodami - niektóre ogrody mają ponad 200 mkw.

Podziemne garaże oraz miejsca postojowe, a także stojaki na rowery.

W inwestycji zastosowano nowoczesne, ekologiczne rozwiązania - panele fotowoltaiczne, ładowarki do samochodów elektrycznych, inteligentne systemy zarządzania mieszkaniem, dostęp bezdotykowy i rozpoznawanie tablic rejestracyjnych.

Wspólne przestrzenie rekreacyjne z bujną roślinnością, sensorycznymi ścieżkami, hamakami oraz placem zabaw stworzonym w duchu ekologii.

Dobra lokalizacja z łatwym dostępem do infrastruktury miejskiej: sklepów, kawiarni, placówek edukacyjnych, ośrodków zdrowia i terenów sportowych.

Zielono Mi II to miejsce dla osób ceniących spokój, przestrzeń oraz ekologiczne i nowoczesne rozwiązania, łączące życie w mieście z komfortem bliskości natury. Etap ten planowany jest do ukończenia pod koniec 2026 roku.

Opinie o Zielono Mi II

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Zielono Mi II
Wojciech Jenda
+1
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA