REKLAMA

Opinie o Galeria Amber (31)

Napisz komentarz
Kajtman
Nowy artykuł dotyczący [Kalisz] Galeria "Amber" [wielkopolskie] Drugie urodziny Galerii Amber w Kaliszu
Kajtman
Centrum handlowo-rozrywkowe Galeria Amber zrealizowane w Kaliszu przez spółkę Echo Investment, otrzymało certyfikat BREEAM Final z oceną Very Good i najwyższym wynikiem w Polsce - 63,5 proc - w tej kategorii.

- W połowie 2013 roku uzyskaliśmy dla Galerii Amber certyfikat BREEAM Interim z oceną „Very Good”. Otrzymany dokument dawał nam możliwość starania się o BREEAM Final Certyficate, który przyznawany jest po wybudowaniu obiektu zgodnie z wymaganiami deklarowanymi na etapie projektowym (Interim).

pokaz-artykul.png
R77
Douglas, Wójcik, Simple, Lupa – to marki, które poszerzają ofertę Galerii Amber w Kaliszu, zrealizowanej przez spółkę Echo Investment.

http://retailnet.pl/2014/08/20/96352-no ... rii-amber/
Orzech
Galerię Amber, kaliskie centrum handlowe, zrealizowane przez Echo Investment, klienci odwiedzili milion razy w ciągu 3 miesięcy od otwarcia.

Więcej: http://www.thecity.com.pl/Obiekty-handl ... erii-Amber
Orzech
Yes, Pepco, Świat Zabawek, Wójcik, Douglas, Simple, Pretty Girl – to tylko niektóre z kilkunastu marek, które wkrótce otworzą swoje sklepy w Galerii Amber w Kaliszu.

Więcej: http://retailnet.pl/2014/04/14/93034-je ... rii-amber/
Orzech
Kolejne umowy najmu w Galerii Amber

Yes, Pepco, Świat Zabawek, Wójcik, Douglas, Simple, Pretty Girl - to tylko niektóre z kilkunastu marek, które wkrótce otworzą swoje sklepy w Galerii Amber w Kaliszu.

Więcej: http://www.propertynews.pl/centra-handl ... 25405.html
Orzech
Galeria Amber z wysoką frekwencją

Otwarcie największego w Kaliszu centrum handlowo-rozrywkowego spotkało się z ogromnym zainteresowaniem mieszkańców. W ciągu pierwszego weekendu Galeria Amber zanotowała ponad 112 000 wizyt.

Więcej: http://www.propertynews.pl/centra-handl ... 24892.html
Orzech
Kalisz: Otwarcie Galerii Amber już za miesiąc

20 marca rozpocznie działalność Galeria Amber - największe centrum handlowo-rozrywkowe w aglomeracji kalisko-ostrowskiej, realizowane przez spółkę Echo Investment.

Więcej: http://www.terenyinwestycyjne.info/inde ... za-miesiac
Orzech
Otwarcie Galerii Amber już za miesiąc

20. marca br. rozpocznie działalność Galeria Amber - największe centrum handlowo-rozrywkowe w aglomeracji kalisko-ostrowskiej, realizowane przez spółkę Echo Investment.

Więcej: http://www.propertynews.pl/centra-handl ... 24010.html
Orzech
Komercjalizacja Galerii Amber na finiszu

Home&You, Jupi Park, Aquael, Qoopmark, Triumph, Vitamin-shop i Perfect Clean to nowi najemcy Galerii Amber – centrum handlowo-rozrywkowego, zlokalizowanego w aglomeracji kalisko-ostrowskiej, realizowanego przez Echo Investment. Galeria Amber zostanie otwarta w marcu 2014 roku.

Więcej: http://retailnet.pl/2014/01/10/komercja ... finiszu-2/
Orzech
Siedmiu nowych w Galerii Amber

Home&You, Jupi Park, Aquael, Qoopmark, Triumph, Vitamin-shop i Perfect Clean – to nowi najemcy Galerii Amber – centrum handlowo-rozrywkowego w Kaliszu realizowanego przez Echo Investment.

Więcej: http://www.thecity.com.pl/Obiekty-handl ... erii-Amber
Orzech
http://www.eurobuildcee.com/index.php?p ... intersport
Orzech
Galeria Amber wystartuje 6. marca

Firma Echo Investment ogłosiła oficjalną datę otwarcia Galerii Amber. Wydarzenie odbędzie się 6 marca 2014 roku. Oprócz tego inwestor podpisał umowy najmu z kolejnymi firmami - w obiekcie powstanie placówka sieci Smyk oraz Empik.

Więcej: http://www.propertynews.pl/centra-handl ... 21438.html
Orzech
Galeria Amber otwiera się na lokalnych przedsiębiorców

Jak prowadzić biznes w centrum handlowym? Jakie są obowiązki najemcy, a jakie administratora? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań można było usłyszeć podczas spotkania dla lokalnych przedsiębiorców, które odbyło się w Galerii Amber w Kaliszu.

Więcej: http://www.propertynews.pl/centra-handl ... 21042.html
Orzech
Galeria Amber na finiszu komercjalizacji

Dobiega końca proces komercjalizacji Galerii Amber, realizowanej przez spółkę Echo Investment w Kaliszu. Deweloper podpisał umowy najmu z Vision Express i Itaką, a także uzgodnił warunki umowy z siecią YES.

Więcej: http://www.propertynews.pl/centra-handl ... 20010.html
Orzech
Centrum handlowo-rozrywkowe Galeria Amber realizowane w Kaliszu przez spółkę Echo Investment, otrzymało certyfikat BREEAM Interim z oceną „Very Good” i bardzo wysokim wynikiem - 67,15 proc.

Więcej: http://www.terenyinwestycyjne.info/inde ... am-interim
Orzech
86 proc. w kaliskiej galerii

Dobiega końca proces komercjalizacji realizowanej przez Echo Investment Galerii Amber w Kaliszu. – Aktualnie wskaźnik wynajętej powierzchni wynosi 86 proc. Trwają ostatnie rozmowy z zainteresowanymi najemcami. Przewidujemy, że pod koniec wakacji wskaźnik wynajmu w Galerii Amber będzie wynosił 90 proc. – powiedział portalowi Retailnet Michał Banasik, leasing manager w Dziale Centrów Handlowych Echo Investment.

Więcej: http://retailnet.pl/2013/07/18/86-proc- ... j-galerii/
Orzech
Pięciu kolejnych najemców wejdzie do Galerii Amber

Vistula, Wólczanka, Lavard, Wojas i Pierre Cardin wzbogacą ofertę Galerii Amber - największego centrum handlowo-rozrywkowego w aglomeracji kalisko-ostrowskiej liczącej ponad 300 tys. mieszkańców.

Więcej: http://www.propertynews.pl/centra-handl ... 18057.html
Orzech
Na przełom marca i kwietnia 2014 roku firma Echo Investment zaplanowała oficjalne otwarcie Galerii Amber w Kaliszu. Wcześniejsze informacje mówiły o planowanym otwarciu w listopadzie br - czytamy na portalu Propertynews.pl

pokaz-artykul.png
Orzech
Zakończyły się prace nad stanem surowym otwartym Galerii Amber. W kwietniu w obiekcie pojawią się najemcy, którzy rozpoczną prace nad adaptacją swoich sklepów w największym centrum handlowo-rozrywkowym w aglomeracji kalisko-ostrowskiej. Oficjalne otwarcie nastąpi w listopadzie - czytamy na portalu terenyinwestycyjne.info

pokaz-artykul.png
REKLAMA