[Katowice] Katowickie Cztery Wieże z Piotrem i Pawłem

[Katowice] Katowickie Cztery Wieże z Piotrem i Pawłem

Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Budowa drugiego etapu inwestycji Cztery Wieże rozpoczęła się w październiku tego roku, a inwestorowi – firmie Activ Investment Sp. z o. o. – już udało się skomercjalizować 1400 m2, podpisując z firmą Piotr i Paweł S.A. umowę najmu na 10 lat. Będzie to druga placówka tego supermarketu w Katowicach.

 

Cztery Wieże to kompleks mieszkalno-usługowy na Osiedlu Tysiąclecia w Katowicach, w którym docelowo znajdzie się prawie 6 500 m² powierzchni usługowej oraz ponad 550 mieszkań i apartamentów. To jedna z największych tego typu inwestycji na terenie aglomeracji śląskiej. Budowa została podzielona na cztery etapy: Wieża A, B, C, D realizowane będą jedna po drugiej. Wieża A, która jest już niemal gotowa, zostanie oddania do użytku w grudniu 2013 r., natomiast Wieża B w 2015 r.

 

W chwili obecnej w ofercie znajdują się ostatnie wolne lokale użytkowe oferowane do sprzedaży bądź wynajmu w Wieży A jak i B. Powierzchnie mają zróżnicowane metraże od 29 do ponad 300 m².

 

- Komercjalizacja Wieży B postępuje zgodnie z przyjętymi przez nas założeniami – mówi Katarzyna Jóźwik, specjalista ds. najmu w Activ Investment. – W chwili obecnej prowadzimy rozmowy z kilkoma poważnymi kontrahentami. Duży wpływ na popularność inwestycji ma zapewne jej świetna lokalizacja na największym, bo zamieszkałym przez 23 000 osób osiedlu mieszkaniowym w Katowicach – dodaje.

Tagi:

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA