Nowy iSpot Apple Premium Reseller w Galerii Katowickiej już otwarty

Nowy iSpot Apple Premium Reseller w Galerii Katowickiej już otwarty

Katowice
REKLAMA

W dniu 18 września w Galerii Katowickiej otwarto nowy salon iSpot Premium Reseller. Wszystkie osoby wybierające się tego dnia do Centrum Handlowego na ul. 3-go maja 30 mogły liczyć na wiele atrakcji przygotowanych przez zespół sprzedawców iSpot.


Szczęśliwcy, którzy kupili 18 września Gazetę Wyborczą ze specjalną zdrapką mogli wygrać iPady Mini. Na gości nowo otwartego Centrum Handlowego czekała wyjątkowa promocja – 10% zniżki przy zakupie komputerów marki Apple. Dzięki temu upustowi tylko w dniu otwarcia kupujący mogli zaoszczędzić nawet do 1000 złotych.


Także 18 września ulice Katowic przemierzał autentyczny londyński bus, który zapewniał dojazd do nowego iSpota wszystkim chętnym.

Kampania otwarcia iSpot Premium Reseller w Galerii Katowickiej została utrzymana w duchu podróży po świecie. Na terenie Centrum Handlowego gości witały stewardessy iSpot. Firma przygotowała także na tę okazję wyjątkowy wystrój sklepu. Przejście graniczne do iSpot Premium Reseller w Galerii Katowickiej można było przekroczyć nie tylko bez paszportu, ale jeszcze dodatkowo z 10% zniżką na zakup komputerów Apple.

 

Stewardessy iSpot można było spotkać także w pociągach InterCity zmierzających tego dnia do Katowic oraz na samym katowickim dworcu. Nad ich bezpieczeństwem czuwał strażnik spod pałacu Buckingham. Niestety samego pałacu nie można było przenieść do Katowic, więc musiał się zadowolić pilnowaniem londyńskiej budki telefonicznej.

REKLAMA

 

Na wszystkich tych, którzy chcieli skosztować jak smakuje tort w kształcie iPada, czekała dodatkowa atrakcja – unikatowy poczęstunek. Goście salonu mogli delektować się słodką przekąską oraz wznieść toast za sukces nowego sklepu.

 

W nowo otwartym salonie iSpot w Galerii Katowickiej, na powierzchni 130 metrów wszyscy fani kultowych produktów z jabłkiem mogą znaleźć najbardziej znane produkty z portfolio marki Apple: MacBooki czy komputery iMac. iSpot to zarówno rozwiązania dla profesjonalistów, jaki i największy w Polsce wybór iPhonów, iPadów, odtwarzaczy iPod oraz akcesoriów. Oferta salonu iSpot zbudowana została z wysokiej jakości ekskluzywnych produktów, dobieranych tak, aby idealnie współdziałały ze sobą, a także posiadały unikalny styl i charakter. Ponadto, w salonie iSpot konsumenci mają możliwość porozmawiania z zespołem iSpot o możliwościach najnowocześniejszego sprzętu na świecie i przetestowania rozwiązań marki Apple w praktyce.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA