Salon iSpot Apple Authorised Reseller w Gdyni już otwarty

Salon iSpot Apple Authorised Reseller w Gdyni już otwarty

Gdynia
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Sobota w Centrum Handlowym Klif Gdynia przebiegła pod hasłem wielkiego otwarcia salonu iSpot Apple Authorised Reseller. Wydarzeniu towarzyszyły liczne atrakcje, w tym oszałamiające show Pin-Up Girls. Tylko tego dnia Promotorzy iSpot wręczali odwiedzającym bony, uprawniające do 10% zniżki przy zakupie komputerów marki Apple. Dzięki tej promocji kupujący mogli zaoszczędzić nawet do 1000 złotych. 


W samo południe, 15 czerwca z witryny salonu iSpot w Centrum Handlowym Gdynia zniknęła, przygotowana specjalnie na tę okazję elegancka czerń. Drzwi osiemnastego w Polsce salonu iSpot zostały otwarte przez piękne Pin-Up Girls i stylowych marynarzy.

REKLAMA


Na powierzchni 120 metrów wszyscy fani kultowych produktów z jabłkiem mogą znaleźć najbardziej znane produkty z portfolio marki Apple: MacBooki czy komputery iMac. iSpot to zarówno rozwiązania dla profesjonalistów, jaki i największy w Polsce wybór iPhonów, iPadów, odtwarzaczy iPod oraz akcesoriów. Oferta salonu iSpot zbudowana została z wysokiej jakości ekskluzywnych produktów, dobieranych tak, aby idealnie współdziałały ze sobą, a także posiadały unikalny styl i charakter. Ponadto, w salonie iSpot konsumenci mają możliwość porozmawiania z zespołem iSpot o możliwościach najnowocześniejszego sprzętu na świecie i przetestowania rozwiązań marki Apple w praktyce.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA