REKLAMA

Opinie o [Kędzierzyn-Koźle] Galeria "Odrzańskie Ogrody" (20)

Napisz komentarz
Orzech
Merduk
"Orzech" napisał:
Odrzańskie Ogrody rozwijają działalność: W ostatnim kwartale przybyło 11 najemców

We wrześniu urodziny, a w ciągu kolejnego kwartału otwarcie aż 11 nowych punktów. Ostatnie miesiące były wyjątkowo udane dla galerii Odrzańskie Ogrody.

Więcej: http://www.lokalna24.pl/news/?act=one&f ... es&id=9698Z tych wszystkich nowych najemców to cieszę się najbardziej z Empika gdzie bedzie super miejsce do odbioru przesyłem bo jeśli tam jest dużo( zbyt dużo gazet i innych pierdół a mniej książek - [u:nbbtl9jx]raptem 1,5 regału !!!!! )[/u:nbbtl9jx] ma słabszy asortyment niż księgarnia Mtras która też jest w Galerii a lokalowo mniejsza.
:)
Orzech
Kolejne umowy najmu w CH Ogrody

Marylin oraz Jubimax to kolejni najemcy, którzy podpisali umowy najmu z Centrum Handlowym Ogrody.

Więcej: http://www.propertynews.pl/centra-handl ... 23251.html
Orzech
Galeria Odrzańskie Ogrody poszerza ofertę usługową: http://retailnet.pl/2014/01/16/galeria- ... -uslugowa/
Orzech
Odrzańskie Ogrody rozwijają działalność: W ostatnim kwartale przybyło 11 najemców

We wrześniu urodziny, a w ciągu kolejnego kwartału otwarcie aż 11 nowych punktów. Ostatnie miesiące były wyjątkowo udane dla galerii Odrzańskie Ogrody.

Więcej: http://www.lokalna24.pl/news/?act=one&f ... es&id=9698
Orzech
Odrzańskie Ogrody: nowi najemcy w galerii handlowej

24 kwietnia w Galerii Handlowej Odrzańskie Ogrody w Kędzierzynie-Koźlu zostanie otwarty salon Sinsay. Spółka LPP, właściciel marki na potrzeby sklepu wynajęła lokal o powierzchni ponad 249 mkw. który będzie zlokalizowany na pierwszym piętrze galerii obok dwupoziomowego salonu Reserved oraz naprzeciwko salonów Cropp Town i House. Ostatnio w Odrzańskich Ogrodach uruchomiono również salon Pepco.

Więcej: http://retailnet.pl/2013/04/23/odrzansk ... handlowej/
Orzech
Trzy lokale gastronomiczne w Odrzańskich Ogrodach

W Kędzierzynie-Koźlu została uruchomiona Galeria Odrzańskie Ogrody, która pierwszym i jedynym centrum handlowym w mieście. Strefę gastronomiczną galerii tworzą obecnie trzy lokale – kawiarnio - lodziarnia oraz dwie restauracje.

Więcej: http://www.horecanet.pl/Trzy-lokale-gas ... ,2012.aspx
Orzech
Galeria zdjęć galerii: http://www.strefabiznesu.nto.pl/galeria ... cz-zdjecia
Orzech
Zdjęcia i informacje z otwarcia: http://www.propertynews.pl/multimedia/6 ... 12117.html
Jan Hawełko
Pierwsza galeria handlowa w Kędzierzynie Koźlu wystartuje 28 września. Tego dnia odbędzie się uroczyste otwarcie obiektu połączone z promocjami i występami gwiazd telewizji.

Odrzańskie Ogrody to ok. 80 sklepów, strefa restauracyjna, kino Helios z 4 salami oraz prawie 700 miejsc parkingowych. Powierzchnia całkowita obiektu to 60 tys. mkw. Powierzchnia handlowa wynosi 22 tys. mkw.

Inwestorem galerii jest P.A. Nova.

pokaz-artykul.png
Orzech
W Odrzańskich Ogrodach w Kędzierzynie podpisana została umowa najmu ze sklepem Orsay, tym samym 80 proc. powierzchni obiektu zostało już wynajęte. Planowany termin otwarcia galerii, komercjalizowanej przez inwestora – spółkę PA Nova – i Retail Concept, to wrzesień 2012 r.

pokaz-artykul.png
MatKoz
P.A.Nova inwestor powstającej w Kędzierzynie Koźlu galerii handlowej Odrzańskie Ogrody poinformował, że prace związane z budową obiektu wkraczają w kolejny etap.

– Gotowa jest już konstrukcja drugiego piętra i aktualnie przygotowujemy się do prac związanych z pokryciem dachowym. Planowany termin otwarcia obiektu to konieć września, początek października tego roku - mówi w rozmowie z Retailnet Maciej Mędrek z działu ekspansji P.A.Nova.

pokaz-artykul.png
Jan Hawełko
Odrzańskie Ogrody, spółka zależna PA Nova SA, podpisała z Powszechną Kasą Oszczędności Bankiem Polskim SA umowę na finansowanie budowy galerii handlowej w Kędzierzynie Koźlu.

Suma pierwszej transzy kredytu inwestycyjnego to równowartość w euro kwoty nie przekraczającej 106,4 mln zł. Firma uzyskała również kredyt obrotowy w wysokości 5,5 mln zł.

Galeria handlowa Odrzańskie Ogrody to projekt gliwickiej spółki deweloperskiej PA Nova.

pokaz-artykul.png
Jan Hawełko
PA Nova podpisała ze swoją spółką zależną - Odrzańskie Ogrody, umowę o wykonanie prac projektowych i robót budowlanych do uzyskania pozwolenia na użytkowanie galerii handlowej Odrzańskie Ogrody w Kędzierzynie-Koźlu. Wartość kontraktu to ponad 96,4 mln zł.

Budżet liczącego 22 tys. mkw. centrum handlowego szacowany jest na 152 mln zł. Oddanie do użytku galerii planowane jest na czwarty kwartał 2012 roku.

pokaz-artykul.png
Orzech
2 czerwca wmurowany zostanie kamień węgielny pod wielką galerię handlową w Kędzierzynie-Koźlu. Od stycznia na działce pomiędzy al. Armii Krajowej a marketami Castorama i Kaufland robotnicy przygotowywali grunt po inwestycję. Nie było to łatwe, gdyż ze względu na wysoki poziom wód gruntowych, ziemia w tym miejscu jest grząska.

pokaz-artykul.png
Orzech
Informacje + więcej wizualek: http://www.muratorplus.pl/inwestycje/in ... 64803.html
Orzech
Firma komercjalizujaca Retail Concept podpisała kontrakt z dewelopwerem galerii Odrzańskie Ogrody. Od stycznia 2011 spółka prowadzi działania w zakresie wynajmu powierzchni handlowej wspólnie z Cushman& Wakefield.pokaz-artykul.png
ChaberConsulting
Galeria handlowa „Odrzańskie Ogrody” zostanie otwarta w październiku 2012 roku zapewnili prezydenta Kędzierzyna-Koźla Tomasza Wantułę prezes P.A. NOVA S.A. Ewa Bobkowska oraz dyrektor ds. inwestycji w tejże spółce Jacek Tajster. Obiekt o powierzchni 22 tys. mkw. powstanie przy obwodnicy Kędzierzyna-Koźla.
12119_1000x.jpgZe względu na kryzys budowa galerii handlowej opóźniła się o dwa lata. Dopiero w grudniu 2010 r. na 3,5-hektarowej działce przy Al. Armii Krajowej pojawił się ciężki sprzęt. Na razie robotnicy przygotowują grunt pod przyszłą inwestycję. W okolicach marca bądź kwietnia roboty budowlane ruszą pełną parą.
- Niestabilne podłoże i wysoki poziom wód gruntowych powoduje, że przygotowanie terenu pod budowę będzie kosztowne i czasochłonne. Mam tu na myśli palowanie gruntu – wyjaśnia prezes Ewa Bobkowska.

pokaz-artykul.png
Jan Hawełko
Kilka dni temu na 3,5-hektarowej działce przy al. Armii Krajowej w Kędzierzynie-Koźlu pojawił się ciężki sprzęt. Na razie robotnicy przygotowują grunt pod przyszłą inwestycję. Gdy stopnieje śnieg, zaczną stawiać mury galerii - informuje serwis Strefa Biznesu.

PA Nova chce skończyć budowę jesienią 2012 roku.

Sama galeria ma mniejsza od planowanej o prawie 10 tys. mkw. Wewnątrz znajdzie się od 80 do 100 sklepów, spożywczy hipermarket oraz 4-5 salowe kino.

pokaz-artykul.png
Jan Hawełko
W Kędzierzynie Koźlu powstanie kompleks usługowo-handlowy. Galeria handlowa "Odrzańskie Ogrody" ma mieć 33 tys. mkw. Obiekt ma mieć trzy kondygnacje i sześciosalowe kino. W galerii będzie około 100 punktów handlowych, a także podziemny parking na 800 samochodów.
REKLAMA