REKLAMA

Opinie o Galeria Echo (27)

Napisz komentarz
Kajtman
Nowy artykuł dotyczący [Kielce] Galeria "Echo" [Kielce] Burger King powraca do Kielc
Kajtman
Kajtman
20 maja w Galerii Echo w Kielcach otwarcie sklepu szwedzkiej firmy Duka, oferującej produkty do kuchni i jadalni.

Sklep w Galerii Echo ma 150 mkw. powierzchni. Klienci już dziś znajdą tam wybór produktów m.in. do kuchni i jadalni.

- Sklep Duka zlokalizowany jest na poziomie 0, gdzie działa już Home & You oraz Villa Italia. Tuż obok, już 11 czerwca rozpocznie działalność pierwszy w regionie market szwedzkiej sieci Jula.

pokaz-artykul.png
Kajtman
Galeria Echo w Kielcach zrealizowane przez Echo Investment, otrzymało certyfikaty BREEAM In-Use z oceną „Very Good”. Projekt rozbudowy Galerii Echo powstał w pracowni Detan z Kielc, natomiast projekt elewacji i wnętrz wykonała warszawska pracownia architektoniczna Open Architekci.

BREEAM In-Use jest systemem wielokryterialnym. Budynek oceniany jest w dziewięciu kategoriach, m.in. zarządzanie, energia, transport, woda, materiały, odpady, ekologia i zanieczyszczenia.

pokaz-artykul.png
Kajtman
Spółka Echo Investment zawarła z brytyjskim bankiem HSBC plc oraz HSBC Bank Polska S.A. umowę kredytową o wartości ponad 700 mln zł. Uzyskane środki - 165 mln euro kredytu inwestycyjnego i 14 mln Pzł VAT - zostaną przeznaczone na refinansowanie Galerii Echo w Kielcach oraz na realizację biurowców Tryton Business House w Gdańsku i Opolska Business Park w Krakowie.

- To największa umowa kredytowa w historii spółki Echo Investment.

pokaz-artykul.png
Kajtman
W Galerii Echo w Kielcach, zostanie otwarty market szwedzkiej sieci Jula i sklep sieci Komfort. Nowi najemcy to kolejny etap procesu rewitalizacji Galerii Echo, która zakłada wydzielenie strefy hipermarketowej i modowej.

- Pozyskanie tak znanych i cenionych marek, jak Jula czy Komfort, to efekt naszej strategii polegającej na uatrakcyjnianiu oferty działających centrów handlowych. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów, wzbogacając asortyment dostępny w Galerii Echo.

pokaz-artykul.png
Orzech
22 sierpnia, w Galerii Echo w Kielcach, otwarty zostanie salon hiszpańskiej marki Tous, oferujący biżuterię i galanterię skórzaną.

Więcej: http://www.thecity.com.pl/Obiekty-handl ... lerii-Echo
Letkowski
47281.big.jpg

47280.big.jpg

47275.big.jpg
Orzech
Echo Investment: zmiana elewacji Galerii Echo w Kielcach

Galeria Echo w Kielcach, jeden z największych obiektów handlowo-rozrywkowych w Polsce, została podświetlona w barwach narodowych. Owalną elewację obiektu rozjaśnia ponad 500 lamp LED. Steruje nimi urządzenie umożliwiające prezentacje zaprogramowanych treści. Dzieki temu galeria stanowi jedną z największych w Polsce powierzchni ekspozycyjnych.

http://www.retailnet.pl/Wspolna/Wiadomo ... -w-Ki.aspx
Orzech
Duży artykuł dotyczący tej inwestycji, wraz ze zdjęciami:

http://architeon.pl/index.php/wiadomosc ... lcach.html
Orzech
http://www.retailnet.pl/Wspolna/Wiadomo ... wards.aspx
USPRO.PL
Kielecka Galeria Echo zdobyła pierwszą nagrodę w konkursie MAPIC Awards towarzyszącym największym w Europie targom nieruchomości komercyjnych odbywających się we francuskim Cannes. Obiekt zrealizowany przez spółkę Echo Investment zwyciężył w kategorii „Best enlarged retail development” i trafił do grona najlepszych nagrodzonych światowych projektów handlowych.

pokaz-artykul.png
Kajtman
Drogowcy po raz kolejny nie zgodzili się, by klienci Galerii Echo mogli wjeżdżać bezpośrednio na drogę ekspresową S74 - czytamy na portalu Kielce Gazeta.pl.

Zdaniem Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad to zbyt niebezpieczne, ponieważ wyjazd z galerii na ul. Świętokrzyską znajduje się tuż przed węzłem na drodze ekspresowej. Rozwiązanie takie zostało z kolei pozytywnie zaopiniowane przez policję i Miejski Zarząd Dróg.

pokaz-artykul.png
Topbiura.pl
Galeria Echo w Kielcach, zrealizowana przez Echo Investment, decyzją międzynarodowego jury zdobyła nominację w kategorii "Best enlarged retail development" w prestiżowym konkursie MAPIC Awards. Zwycięzcę poznamy 17 listopada 2011 roku podczas największych w Europie targów nieruchomości komercyjnych MAPIC we francuskim Cannes...

pokaz-artykul.png
Kajtman
W ostatni weekend, 17-18 września 2011 roku, odnotowano milionowe odwiedziny w Galerii Echo w Kielcach. Do 19 września łączna liczba wejść do centrum wyniosła blisko 1,1 mln - informują przedstawiciele obiektu.

Rozbudowana Galeria Echo - największe centrum w Polsce pod względem liczby sklepów - została otwarta 19 sierpnia 2011 roku. Jak informują przedstawiciele obiektu, cieszy się on ogromną popularnością, czego potwierdzeniem są dane liczbowe.

pokaz-artykul.png
Godfath3r
- Otwieramy obiekt, który może pochwalić się najszerszą ofertą w całej Polsce. W Galerii Echo do dyspozycji klientów jest 300 sklepów i punktów usługowych. To nasz wspólny ogromny sukces - mówił Piotr Gromniak, prezes Echo Investment SA, podczas oficjalnego otwarcia Galerii Echo w Kielcach, które miało miejsce 18 sierpnia br. Dziś rozbudowane centrum handlowe zostało otwarte dla wszystkich klientów.

pokaz-artykul.png
Orzech
Firma deweloperska Echo Investment uzyskała prawomocne pozwolenie na użytkowanie Galerii Echo w Kielcach, poinformowała spółka w komunikacie. Otwarcie obiektu nastąpi 19 sierpnia 2011 roku.

Galeria Echo w Kielcach to największy obiekt handlowo-rozrywkowy w regionie świętokrzyskim.


pokaz-artykul.png
Kajtman
Estakada, która umożliwi wjazd do Galerii Echo w Kielcach od strony ulicy Świętokrzyskiej, na wielopoziomowy parking tego największego w regionie centrum handlowego, jest już praktycznie gotowa - informuje serwis Echodnia.eu.

Wjazd od strony ulicy Świętokrzyskiej był od kilku lat przedmiotem sporu między właścicielem Galerii, czyli Echo Investment, a kieleckim oddziałem Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, który z kolei odpowiada za budowę wschodniego wylotu drogi S74 (ulica Świętokrzyska) z Kielc w stronę Cedzyny.

pokaz-artykul.png
REKLAMA