Kolejna część terenu dawnego Browaru Piastowskiego zostanie zagospodarowana. Powstanie Browar Jedności Materiały inwestora

Kolejna część terenu dawnego Browaru Piastowskiego zostanie zagospodarowana. Powstanie Browar Jedności

WIZUALIZACJE
Orzech
Orzech
Browar Jedności
adresWrocław, Jedności Narodowej 226
inwestorKdF Development 1 Sp. z o.o.
REKLAMA

Kolejna część terenu dawnego Browaru Piastowskiego we Wrocławiu zostanie zagospodarowana. Wyremontowane i zrewitalizowane zostaną dwa przedwojenne budynki od strony ulicy Jedności Narodowej plus oficyna. Powstanie też zupełnie nowy budynek, który zostanie "doklejony" do jednego z już istniejących.

Inwestor, KdF Development 1 Sp. z o.o. z Wrocławia zrealizuje na wrocławskim Ołbinie, przy ul. Jedności Narodowej 226/228 nową inwestycję na terenie dawnego Browaru Piastowskiego. W ramach inwestycji Browar Jedności przeprowadzi remont wraz z przebudową i zmianą sposobu użytkowania istniejącego budynku dawnej dyrekcji "I" w obrębie dawnego browaru wraz z zagospodarowaniem terenu oraz remont i przebudowę budynku dawnego zarządu H z rozbudową o część mieszkalną wielorodzinną G w obrębie obszaru dawnego browaru wraz ze zmianą sposobu użytkowania na budynek mieszkalny z usługami w poziomie sutereny budynku H z elementami lokalnej przebudowy.

Materiały inwestora
Materiały inwestora

W ramach inwestycji powstanie 50 apartamentów. Do większości mieszkań przynależeć będą przestronne balkony loggie, a do lokali parterowych ogródki. Zaś do wybranych mieszkań z ostatniej kondygnacji przynależą również zielone tarasy na dachach, o powierzchni nawet do 95 mkw.

Materiały inwestora
REKLAMA
Materiały inwestora
Materiały inwestora
GUNB
GUNB

Pierwsze prace budowlane związane z budową Browaru Jedności trwają już od kilku tygodni.

Komentarze (1)

Napisz komentarz
Autor(gość)
Naprawdę, nie można by było zrobić odbicie lustrzane budynku obok? Kogoś poniosła fantazja, albo podczas renderowania zdjęcia nie utworzyło się do końca.
REKLAMA