[Kraków] Alfa-Sped wchodzi do parku logistycznego Kraków II

[Kraków] Alfa-Sped wchodzi do parku logistycznego Kraków II

Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Operator logistyczny wynajął nieco ponad 2 tys. mkw. w parku logistycznym Kraków II należącym do Biura Inwestycji Kapitałowych S.A.

 

Firma Alfa-Sped Sp. z o.o. Spółka Komandytowo-Akcyjna jest nowym klientem Biura Inwestycji Kapitałowych. Na podstawie zawartej umowy najmu będzie korzystała z nieco ponad 2 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej w parku logistycznym Kraków II.


Operator logistyczny koncentruje się na wysokiej jakości usługach transportowych dostosowanych precyzyjnie do profilu swoich klientów. Realizuje również przewozy niestandardowe. Na polskim rynku działa od 1994 r.


– „Jesteśmy bardzo zadowoleni z nawiązania współpracy z nowym podmiotem. W naszych obiektach oferujemy wysoki standard usług. Bardzo elastycznie reagujemy na potrzeby najemców. Widzimy, że jest to doceniane przez obecnych i potencjalnych partnerów – powiedział Krzysztof Mucha Business Development Manager Biura Inwestycji Kapitałowych S.A.


Park logistyczny Kraków II zlokalizowany jest w dzielnicy Rybitwy, czyli w przemysłowej części Krakowa. W odległości 1,5 km od obiektu przebiega wschodnia obwodnica miasta. Park logistyczny oferuje ok. 10 tys. mkw. powierzchni magazynowej oraz prawie 1 tys. mkw. powierzchni biurowo-socjalnej. – „Obecnie w CL Kraków II mamy jeszcze dostępne moduły nie przekraczające 1000 mkw. powierzchni magazynowej, z możliwością natychmiastowego wynajęcia” – dodał Krzysztof Mucha.


Biuro Inwestycji Kapitałowych S.A. zarządza obecnie trzema centrami logistycznymi: CL Kraków I, CL Kraków II i Śląskim Centrum Logistycznym. W ramach tych parków najemcy korzystają z ok. 55 tys. mkw. powierzchni magazynowych. Posiada też dwie galerie handlowe, jedną w Puławach, a drugą w Bielsku-Białej.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA