Kraków: Rogatka 32 – Tadkar inwestuje na Krowodrzy. Buduje mieszkania źródło: Materiały Inwestora

Kraków: Rogatka 32 – Tadkar inwestuje na Krowodrzy. Buduje mieszkania

WIZUALIZACJE
Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
REKLAMA
Nowy budynek wielorodzinny powstaje przy ulicy Rogatka. Deweloper z Lubania chce skończyć prace w przyszłym roku. Oferuje blisko 20 mieszkań na trzech piętrach. Na parterze znajdzie się przestrzeń pod usługi.
Tadkar Jęczmionek Tadeusz prowadzi od czerwca budowę przy ul. Rogatka 32 na krakowskiej Krowodrzy. Termin realizacji wyznaczył na IV kwietnia 2020 roku. Projekt przygotowała krakowska pracownia Architekt Tadeusz Lemański. Za sprzedaż odpowiada Leach & Lang Property Consultants z Krakowa. Ceny wynoszą od 287 592 do 546 450 (7 100-10 000 zł/mkw.).
fot. Damian Daraż
Rogatka 32 to budynek wielorodzinny z czterema kondygnacjami nadziemnymi. Na każdym z pięter mieści się po sześć mieszkań o metrażach 31-73 mkw. (w sumie 18). Są wysokie na 2,72 m. Parter zajmuje lokal usługowy na wynajem, o powierzchni 278,68 mkw. W garażu podziemnym znajduje się siedem miejsc parkingowych.
Zdjęcia i wizualizacje dostępne w galerii.

Mieszkań coraz więcej

REKLAMA
Na Krowodrzy buduje także FUH Magnolia Sp. z o.o., o czym informowaliśmy w maju. Oferuje w czteropiętrowym budynku Kaviory 4120 mieszkań o metrażach do 84 mkw. i lokal usługowy na parterze o pow. 250 mkw.
fot. Damian Daraż
materiały inwestora
W tej części Krakowa stale przybywa mieszkańców, m.in. za sprawą wieloetapowej inwestycji Nowa 5 Dzielnica. Powstaje przy zbiegu ul. Wrocławskiej i Racławickiej. W pierwszym etapie do sprzedaży trafiło 600 mieszkań. Do końca roku do użytku nabywców inwestor odda kolejne 157. Wyznaczył zakończenie projektu na 2022 rok. Wówczas liczba lokali sięgnie blisko 1,5 tys. O szczegółach pisaliśmy w kwietniu.
fot. Damian Daraż
Materiały Inwestora

Komentarze (1)

Napisz komentarz
Mela(gość)
Moi rodzice mieszkają tutaj i mnie też zależało, żeby mieszkać blisko nich. Najpierw sama szukałam mieszkania, ale były strasznie drogie, więc postanowiłam skorzystać z usług profesjonalnej firmy abc dom nieruchomości i im oni mi znaleźli fajne mieszkanko blisko rodziców i w całkiem korzystnej cenie.
REKLAMA