Kraków: Willa Nokturn – wkrótce start nowej inwestycji w Bieżanowie źródło: materiały inwestora

Kraków: Willa Nokturn – wkrótce start nowej inwestycji w Bieżanowie

WIZUALIZACJE
Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
REKLAMA
Osiedle z niemal 60 mieszkaniami powstaje przy ulic Ćwiklińskiej i Mała Góra. Na jego terenie będzie dostępny dziedziniec z placem zabaw. Krakowski deweloper odda do użytku trzypiętrowy budynek w 2021 roku.
Deweloper Nokturn Sp. z o.o. Sp. k. ruszył ze sprzedażą inwestycji przy ul. Mała Góra 8D w krakowskiej dzielnicy Bieżanów-Prokocim. Ceny wynoszą od 204 972 do 543 777 zł (6400-7600 zł/mkw.). Budowę rozpocznie w najbliższych miesiącach, a zakończy w II kwartale 2021 roku.
materiały inwestora
Willa Nokturn to trzypiętrowy budynek z dwiema klatkami schodowymi. Znajdzie się w nim 59 mieszkań: jedno- (27-29 mkw.), dwu- (40-45 mkw.), trzy- (48-64 mkw.) i czteropokojowych (64-75 mkw.). Do tych na parterze przynależą ogródki, a do pozostałych – balkony.
REKLAMA
Obiekt będzie wyposażony w windę obsługującą wszystkie kondygnacje, w tym garaż podziemny. Miejsca parkingowe będą dostępne także na zewnątrz, dla gości. Mieszkańcy mogą liczyć na rowerownie, komórki lokatorskie oraz dziedziniec z placem zabaw. Osiedle będzie ogrodzone.
Więcej wizualizacji w galerii.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA