LEGO przesuwa otwarcie wielkiego salonu firmowego w KatowicachMateriały prasowe

LEGO przesuwa otwarcie wielkiego salonu firmowego w Katowicach

REKLAMA

Popularna na całym świecie duńska firma LEGO postanowiła w sercu województwa śląskiego otworzyć swój nowy firmowy salon. Będzie zlokalizowany w Galerii Katowickiej. Pierwotnie miał zostać otwarty w Dniu Dziecka, 1 czerwca.

LEGO postanowiło jednak przesunąć termin otwarcia katowickiego sklepu. Według najnowszych ustaleń, liczący ok. 350 metrów kwadratowych powierzchni salon przyjmie pierwszych klientów jesienią tego roku. Salon LEGO powstanie niedaleko wejścia do galerii, od strony ul. 3 Maja.

Materiały prasowe

O Grupie LEGO:

REKLAMA

Misją Grupy LEGO jest inspirowanie i rozwijanie konstruktorów przyszłości, wykorzystując siłę zabawy. Koncepcja LEGO System in Play, oparta na wykorzystaniu klocków LEGO®, pozwala dzieciom i fanom przebudowywać wszystko, co tylko mogą sobie wyobrazić.

Grupa LEGO została założona w Billund w Danii w 1932 roku przez Ole Kirka Kristiansena, a jej nazwa pochodzi od dwóch duńskich słów „Leg” „GOdt”, które oznaczają „Baw się dobrze”. Dziś Grupa LEGO pozostaje rodzinną firmą z siedzibą w Billund, chociaż jej produkty są obecnie sprzedawane w ponad 130 krajach na całym świecie.

Materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA