Łódź: Golden Sparrow – osiedle mikroapartamentowców na Rokiciu na ukończeniu źródło: materiały inwestora

Łódź: Golden Sparrow – osiedle mikroapartamentowców na Rokiciu na ukończeniu

WIZUALIZACJE
Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
REKLAMA
Łódzki deweloper zbliża się do zakończenia remontu ponadstuletnich budynków w rejonie ulic Braterskiej, Piasta i Wróblewskiego. Powstające lokale mogą służyć m.in. studentom z pobliskiej politechniki. Metraże zaczynają się od 11 metrów kwadratowych.
Kilkupiętrowe kamienice przy ul. Wróblewskiego 54 na łódzkim Rokiciu istniały jeszcze przed pierwszą wojną światową. KTM Expert Sp. z o.o. Sp. k. ruszył z ich przebudową w ubiegłym roku. M.in. wykonał nowe instalacje, doprowadził miejskie ogrzewanie oraz zamontował nowe drzwi i okna. Skończy prace jeszcze w tym kwartale, a w następnym chce oddać inwestycję do użytku. Prowadzi już sprzedaż lokali. Ceny wynoszą od 76 000 do 298 000 zł (4 005-9 032 zł/mkw.). Nabywcami są inwestorzy zainteresowani zakupem pod krótko- lub długoterminowy najem.
Na osiedle Golden Sparrow składają się cztery budynki. Mieszczą łącznie 88 mikroapartamentów o metrażach 11,33-55,47 mkw. Wszystkie mają łazienkę oraz aneks kuchenny. Pomieszczenia są wysokie na 2,6-2,8 m. Mieszkańcy skorzystają z naziemnych miejsc parkingowych, a także terenu rekreacyjnego z zielenią. Ofertę uzupełniają trzy lokale usługowe o powierzchniach 45; 73,49 oraz 97,22 mkw.
Więcej wizualizacji w galerii.
REKLAMA

Nowe mieszkania przy Wieniawskiego

Na tę część miasta stawiają też inni deweloperzy. Powstaje tu m.in. etapowanaStacja Łódź. Artcem Tępiński i Wspólnicy Sp. j. oferuje na początek trzypiętrowy budynek wielorodzinny z ponad 40 mieszkaniami. Metraże sięgają 71 mkw. Mieszkańcy mają do dyspozycji m.in. komórki lokatorskie oraz plac zabaw. O szczegółach pisaliśmy w ubiegłym miesiącu.
materiały inwestora

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA