Nowy sklep w Manufakturze. Gerry Weber już otwarty

Nowy sklep w Manufakturze. Gerry Weber już otwarty

Łódź
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Kolekcje dedykowane nowoczesnym i aktywnym kobietom. Ubrania, które łączą swobodę i profesjonalny look w kreatywnych projektach. Tak można podsumować propozycje marki Gerry Weber, która na pierwszym miejscu stawia indywidualizm swoich klientek. Salon niemieckiej marki wzbogacił niedawno modową ofertę Manufaktury.

 

Nowy sklep w Manufakturze mieści się na parterze, między salonami Venezia i Kazar. Na ponad 170 m2 eleganckiego wnętrza znalazły się stroje, które zostały zaprojektowane z myślą o podkreślaniu naturalnego kobiecego piękna. Esencją marki Gerry Weber są eksperymenty z modą. Kolekcje podkreślają indywidualne cechy klientek z zachowaniem tego, co składa się na nowoczesny dress code. Marka stawia na wygodę, proste kroje i praktyczne rozwiązania. Duży wybór koszul niczym z męskiej szafy, puchowych pikowanych bezrękawników, wiatroszczelnych kurtek i kloszowanych płaszczy oraz nawiązania do marynarskiego stylu to tylko nieliczne z wiosennych propozycji, które znajdziemy w łódzkim salonie. Ubrania docenią panie, które stawiają na wysoką jakość materiałów, wzornictwo ze światowych wybiegów i doskonałe krawiectwo. W ofercie Gerry Weber znajdziemy również gotowe połączenia elementów z kolekcji w ramach Świata kolorów. Enigmatyczne nazwy tych związków, takie jak „Malaga”, „Toledo” czy „San Sebastian”, zapraszają do własnych eksperymentów i zmiany sposobu myślenia o formalnym stroju. Wśród nich są kreacje zarówno z wielobarwnymi wzorami, od pasków i kropek, po kwiaty i abstrakcyjne kształty.

REKLAMA

 

Gerry Weber to niemiecka marka, która powstała w 1973 roku. Przez ponad pięćdziesiąt lat, firma zdobyła zaufanie klientek na całym świecie. Dom Mody stworzył kilka osobnych kolekcji, które różnią się stylem oraz gamą kolorystyczną: G.W., GERRY WEBER EDITION, SAMOON by GERRY WEBER oraz TAIFUN. W jego ofercie znajduje się odzież dedykowana kobietom oraz dodatki od torb po biżuterię, okulary przeciwsłoneczne oraz obuwie.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA