DODAJ

Otwarto nowy market holenderskiej sieci Action w Polkowicach

Dolny Śląsk
Otwarto nowy market holenderskiej
Orzech
2018-11-08 01:06:13
Międzynarodowa sieć dyskontów Action otworzyła w listopada swój nowy sklep w Polsce – tym razem w Polkowicach na Dolnym Śląsku. To już szesnasty market tej sieci otwarty w ciągu ponad roku od jej debiutu na polskim rynku.

W sklepach Action oferowane są towary przemysłowe: od artykułów gospodarstwa domowego począwszy, poprzez dekoracje i zabawki, po produkty do majsterkowania, ogrodu czy spędzania czasu na świeżym powietrzu. Kolejny, 16. sklep Action otwarty został przy ul. Kopalnianej 4A w Polkowicach – tym samym, Action kontynuuje swój rozwój w południowej Polsce.

Sklep Action w Polkowicach ma 1000 mkw. powierzchni, a dla jego klientów dostępne są miejsca parkingowe. Zatrudnienie znalazło w nim około 15 osób. W całej Polsce marka zaoferowała do tej pory pracę pracę 250 osobom.

Klienci mogą korzystać z jego szerokiej oferty – ponad 6000 produktów w 14 kategoriach, od artykułów gospodarstwa domowego, poprzez dekoracje i zabawki, po produkty do majsterkowania, ogrodu czy spędzania czasu na świeżym powietrzu

Action w Polkowicach będzie można odwiedzić od poniedziałku do soboty w godz. 9:00-21:00, a w niedziele handlowe od 9:00 do 20:00. 

Źródło: materiały prasowe