Łódź: Senatorska – Hreit stawia apartamentowce na Górnej źródło: materiały inwestora

Łódź: Senatorska – Hreit stawia apartamentowce na Górnej

WIZUALIZACJE
Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
Apartamenty Senatorska
adresŁódź, Senatorska 29
inwestorHreit S.A.
projektantMAZM Sp. z o.o.
REKLAMA
Nowe osiedle powstanie przy ulicy Senatorskiej. Warszawski deweloper realizuje trzy budynki wielorodzinne. Oferuje w nich ponad 260 mieszkań o metrażach do 70 metrów kwadratowych. Przewidział też miejsce dla lokali usługowych. Nabywcy wprowadzą się za ponad rok.
Hreit S.A. (związany z Heritage Real Estate) ruszył w ubiegłym kwartale z budową przy ul. Senatorskiej 29 przy Górniaku, w dzielnicy Łódź-Górna. Planuje oddać inwestycję do użytku w I kwartale 2021 roku. Prowadzi już sprzedaż. Ceny wynoszą od 170 476 do 413 952 zł (5 600-6 900 zł/mkw.). Projekt przygotowała warszawska pracownia MAZM Sp. z o.o.
Elewacje o pionowych podziałach dodają bryłom lekkości, a zdobione, ręcznie formowane płytki klinkierowe w kolorze ciemnej czerwieni, doskonale wpisują się w klimat uroczych łódzkich kamieniczek, natomiast metalowo – szklane elementy nawiązują do industrialnego charakteru miasta – podkreśla deweloper.
materiały inwestora

Będą też usługi

Apartamenty Senatorska to osiedle składające się z trzech budynków wielorodzinnych mających od trzech do pięciu pięter. Znajdują się w nich 263 apartamenty z pomieszczeniami wysokimi na 2,7 m: 47 jedno- (25-30 mkw.), 113 dwu- (32-48 mkw.), 57 trzy- (47-60 mkw.) oraz 46 czteropokojowych (58-74 mkw.). Do wszystkich zlokalizowanych na parterze przynależą ogródki, a na wyższych kondygnacjach – balkony.
W każdym budynku mieszczą się windy. Hreit zaplanował garaż podziemny z 263 stanowiskami dla samochodów. Przewidział także przestrzeń dla parkingu rowerowego. Ponadto mieszkańcy skorzystają z 37 komórek lokatorskich. Ofertę uzupełnia osiem lokali usługowych.
REKLAMA
Więcej wizualizacji w galerii.

Mniejsze apartamentowce też się pojawiają

Na Górną stawiają również inni deweloperzy. We wrześniu donosiliśmy, że Dynamix Sp. z o.o. wystartował już z realizacją inwestycji Trybunalska 7. To trzykondygnacyjny apartamentowiec z windą i 20 mieszkaniami o metrażach do ponad 80 mkw.
materiały inwestora
Za to Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowo-Handlowe Bud-Mar L. Boguń M. Bukowski buduje dwupiętrowy budynek wielorodzinny Apartamenty Plażowa. Znajdzie się w nim prawie 40 mieszkań o metrażach sięgających niemal 120 mkw. O szczegółach pisaliśmy w sierpniu.
materiały inwestora

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA