Rywal w Białej Podlaskiej z czterosalowym multipleksem kinowym

Rywal w Białej Podlaskiej z czterosalowym multipleksem kinowym

lubelskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Rozbudowa istniejącego Centrum Handlowego Rywal weszła w fazę finalną. Aktualnie trwają prace związane z zakończeniem zadaszenia obiektu oraz wykończeniem elewacji. Znany jest także operator czterosalowego multipleksu kinowego.

Mieszkańcy Białej Podlaskiej i okolic jeszcze w tym roku będą mogli cieszyć się z nowoczesnego czterosalowego kina sieciowego operatora Cinema 3D. To szczególny operator kinowy, który zaprzyjaźnia się z widzem organizując różnego rodzaju wydarzenia, jak urodziny dla najmłodszych, pokazy kina konesera i ekskluzywne spotkania dla pań – „Kino Na Szpilkach” oraz dla panów – „Męskie Kino”. Klienci będą mogli zobaczyć największe światowe premiery filmowe, kibiców ucieszy możliwość obejrzenia meczu piłkarskiego na dużym ekranie. Sale wyposażane będą w najnowocześniejszą technikę kinową, opartą na cyfrowych projektorach, zapewniające rozrywkę w pełnym wymiarze, przede wszystkim projekcie w systemie 3D oraz 4K. Dodatkowym atutem, który widzowie będą mogli zaobserwować podczas seansów jest zastosowanie najwyższej klasy cyfrowych projektorów firmy BARCO – największego producenta cyfrowego sprzętu kinowego na świecie.

REKLAMA


W tym momencie trwają prace wykończeniowe kina. Jego powierzchnia liczy ponad 1350 m.kw., zaprojektowane zostały cztery sale kinowe z 600 miejscami dla widzów.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA