SinSay – nowy najemca w Galerii Kamiennej

SinSay – nowy najemca w Galerii Kamiennej

świętokrzyskie
REKLAMA
Do grona najemców Galerii Kamiennej w Starachowicach dołączył salon SinSay.
Najnowszy brand grupy LPP ulokowany został na drugim piętrze galerii, w lokalu o powierzchni 220 mkw. Kolekcja SINSAY dedykowana jest dziewczynom w wieku 15-24 lat, które szukają inspiracji dla codziennych stylizacji, ale także niebanalnych zestawów imprezowych.
REKLAMA
Galeria Kamienna, otwarta dla klientów pięć miesięcy temu, zapewnia tym samym mieszkańcom Starachowic kompleksową ofertę Grupy LPP – salon Reserved o powierzchni  844 mkw., Mohito – 250 mkw., House – 300 mkw., ReKids – 192 mkw. oraz salon Cropp o powierzchni 350 mkw.
Inwestorem Galerii Kamiennej jest BPF Inwestor z Białej Podlaskiej, które w portfolio posiada cztery istniejące obiekty handlowe. Cztery kolejne są w fazie realizacji. Firma skupia się głównie na lokowaniu inwestycji w miastach średniej wielkości, do 60 tys. mieszkańców, budując obiekty o powierzchni 13-26 tys. m.kw., w zależności od potrzeb rynku lokalnego. W portfolio firmy znajduje się CH Rywal, wybudowane w 2007 roku w Białej Podlaskiej, CH Hermes, otwarte dla mieszkańców Skarżyska-Kamiennej w 2010 roku – oba są w trakcie rozbudowy. W 2012 roku powstały dwa kolejne obiekty: Galeria Kociewska w Tczewie oraz Galeria Kamienna w Starachowicach. W tym roku inwestor rozpoczął realizację kolejnych projektów: w Cieszynie, Kwidzynie, Bartoszycach i Szamotułach.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA