Rusza budowa kolejnego etapu osiedla Sky House

Rusza budowa kolejnego etapu osiedla Sky House

Lublin
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Deweloper Wikana kontynuuje inwestycję zlokalizowaną w rejonie ul. Jana Pawła II w Lublinie. Obok charakterystycznego, ukończonego w ubiegłym roku budynku B1, Wikana zrealizuje nowoczesne osiedle mieszkaniowe. Będzie się ono składać z pięciu wielorodzinnych budynków mieszkalnych. Sprzedaż mieszkań już się rozpoczęła.
Budynek Sky House B1 odniósł duży sukces sprzedażowy. Klientów z pewnością przyciągała jego atrakcyjna lokalizacja, nowoczesny charakter i szeroki wybór mieszkań. Postanowiliśmy więc kontynuować ten projekt i stworzyć w rejonie ul. Jana Pawła II atrakcyjne osiedle, wyróżniające się standardem i architekturą – mówi Robert Pydzik, prezes zarządu Wikana S.A., spółki dominującej w Grupie Kapitałowej WIKANA.
Już niebawem rozpocznie się realizacja budynku B2 na osiedlu Sky House. Jego generalnym wykonawcą będzie Skanska S.A. – wiodąca, światowa firma, zajmująca się działalnością budowlaną i deweloperską. 
Budynek B2 został zaprojektowany tak, by jego bryła nawiązywała do stylistyki pierwszego etapu inwestycji. Będzie się zatem składał z dwóch części: mniejszej, pięciopiętrowej oraz większej, z ośmioma piętrami. Uroku doda mu jasna, biało-szara elewacja.
REKLAMA
W budynku tym powstanie ponad 80 mieszkań o zróżnicowanych metrażach. Najmniejsze spośród nich będą miały około 30, a największe 75 mkw. powierzchni. Do każdego mieszkania będzie przynależał balkon.
Przyszli mieszkańcy będą mieli do dyspozycji także komórki lokatorskie, zlokalizowane w podziemnej kondygnacji budynku. Na poziomie -1 powstanie ponadto wielostanowiskowy parking. Miejsca postojowe zostaną wygospodarowane również przed budynkiem.
Mieszkania powstające w ramach tego najnowszego etapu osiedla Sky House są już dostępne w sprzedaży. Ich ceny zaczynają się na poziomie 4.700 zł/mkw. Szczegółowych informacji na temat oferty udzielają pracownicy Biura Sprzedaży przy ul. Cisowej 11 w Lublinie, tel. 81 444 64 05.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA