Rusza drugi etap osiedla Leśne Zacisze

Rusza drugi etap osiedla Leśne Zacisze

Lublin
REKLAMA

Już wkrótce rozpocznie się realizacja kolejnego budynku wchodzącego w skład osiedla Leśne Zacisze przy ul. Jantarowej w Lublinie. Deweloper Willowa II otrzymał właśnie prawomocne pozwolenie na budowę obiektu.

 

Osiedle Leśne Zacisze powstaje na Węglinie – w jednej z najszybciej rozwijających się dzielnic Lublina. Będzie się składać z niewielkich, nowoczesnych budynków o podwyższonym standardzie. Realizacja pierwszego z nich rozpoczęła się w styczniu tego roku. Budowa kolejnego ruszy w lipcu.

 

W ramach drugiego etapu tej inwestycji powstanie kameralny budynek, składający się z czterech nadziemnych kondygnacji. Znajdą się w nim mieszkania o zróżnicowanych metrażach, od 38 do 73 mkw. Natomiast na najniższym poziomie budynku rozmieszczone zostaną garaże oraz komórki lokatorskie – mówi Paulina Jaszczewska z biura dewelopera Willowa II.

REKLAMA

 

Dodatkowe miejsca postojowe dla samochodów powstaną przed budynkiem. Teren inwestycji zostanie ponadto ozdobiony nasadzeniami roślin i elementami małej architektury. Projekt osiedla przewiduje m.in. budowę dużego placu zabaw i oświetlonych alejek spacerowych.

 

Oba budynki wchodzące w skład Leśnego Zacisza zostaną ukończone w podobnym terminie, tj. w połowie 2016 r. Rozkłady dostępnych w nich mieszkań można znaleźć na stronie www.lesnezaciszelublin.pl. Informacji o aktualnej ofercie udzielają także pracownicy biurze sprzedaży dewelopera Willowa II przy ul. Gęsiej 23 w Lublinie (tel. 81 742 68 73).

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA