Zobacz mieszkania budowane na Węglinie

Zobacz mieszkania budowane na Węglinie

Lublin
REKLAMA

Ofertę mieszkań powstających w jednej z najszybciej rozwijających się dzielnic Lublina zaprezentuje w najbliższy weekend deweloper Willowa II. Firma weźmie udział w Giełdzie Budowlano-Mieszkaniowej, która odbędzie się w Galerii Gala.

 

Deweloper Willowa II będzie prezentować swoją najnowszą inwestycję: Osiedle Leśne Zacisze położone przy ul. Jantarowej. – Inwestycja zlokalizowana jest na Węglinie, czyli w dzielnicy bardzo chętnie wybieranej zarówno przez młode osoby, jak i rodziny z dziećmi. Realizowane przez nas mieszkania będą wiec miały różnorodne metraże, wśród których każdy może znaleźć odpowiednią propozycję dla siebie – mówi Ewa Starownik, kierownik Działu Technicznego i Marketingu w firmie Willowa II.

 

Osiedle Leśne Zacisze cieszy się dużym zainteresowaniem i na długo przed rozpoczęciem budowy, wiele osób rezerwowało tutaj lokale. Jednak w ofercie dostępne są jeszcze zarówno niewielkie mieszkania dwupokojowe z aneksami kuchennymi, jak i przestronne mieszkania czteropokojowe z odrębnymi kuchniami.

 

REKLAMA

Każdemu, kto odwiedzi nas w czasie Giełdy Budowlano-Mieszkaniowej, chętnie pomożemy wybrać takie mieszkanie, które będzie najlepiej odpowiadało jego potrzebom – podkreśla Ewa Starownik.

 

W czasie wydarzenia deweloper będzie też prezentował swoją inwestycję w Nałęczowie – Osiedle Słoneczne Wzgórze przy ul. Kolejowej. To zespół dwóch, kameralnych budynków, doskonale wpisujących się w wyjątkowy charakter uzdrowiska. Dostępne tutaj mieszkania są propozycją dla osób, które cenią komfort i zalety osiedli położonych z dala od wielkomiejskiego zgiełku.

 

Giełda Budowlano-Mieszkaniowa odbędzie się w dniach 7-8 marca w Galerii Gala przy ul. Fabrycznej w Lublinie. Będzie dostępna dla odwiedzających od godz. 10.00 do 17.00.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA