Zobacz lofty w odnowionej fabryce

Zobacz lofty w odnowionej fabryce

Wrocław
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Jak wyglądają odrestaurowane budynki po ponad stuletniej fabryce papieru? Jak prezentuje się gotowe mieszkanie w loftowym stylu? A jak zaniedbane podwórze zmienia się w atrakcyjną dla mieszkańców przestrzeń? Będzie się można o tym przekonać w trakcie dnia otwartego Nowej Papierni. Już w sobotę 7 lutego.

 

W sobotę od godz. 10 do 14 będzie można wejść na teren inwestycji Nowa Papiernia, obejrzeć pofabryczne budynki, w których powstały lofty, a także w pełni wykończone mieszkanie New Line, które zostało zrealizowane tak, aby klimatem nawiązywać do najlepszych loftowych wzorców.

 

Inwestycja została zrealizowana z poszanowaniem bogatej historii zakładów papierniczych – mówi Ewa Piechota, marketing manager Nowej Papierni. – Dzień otwarty to niepowtarzalna szansa na to, aby dostrzec autentyczny charakter miejsca i osobiście przekonać się o wyjątkowości loftów i mieszkań New Line.

 

Jeszcze trzy lata temu budynkami po dawnej papierni nikt się nie interesował. Dzisiaj nie tylko one, ale całe podwórze na Przedmieściu Oławskim we Wrocławiu zmieniło oblicze. Budynki przeszły generalny remont i zostały przekształcone na lofty. Tuż obok wyrósł nowy budynek New Line, w którym znajdują się ponadprzeciętnie wysokie mieszkania inspirowane loftami. W przestrzeni publicznej powstały patia dla mieszkańców i jest nasadzana zieleń. Miejsce odzyskało życie, a wszystkim zajął się prywatny inwestor. Firma wyremontowała budynki, odnowiła części wspólne i zadbała o pozostawienie historycznych elementów. Tak powstała Nowa Papiernia.

 

REKLAMA

Mimo że prace w budynku New Line potrwają do końca marca 2015 r., jedno z mieszkań jest już w pełni wykończone. Na żywo można więc obejrzeć możliwości, jakie dają wysokie wnętrza New Line. W mieszkaniu pokazowym kuchnia znajduje się na samym środku, a wokół niej łazienka, pokój dzienny, gościnny (pełniący też funkcję pracowni) oraz sypialnia. Mieszkanie zostało wykończone w stylu minimalistycznym. Dominuje tu jasny dąb, biel i szarość betonu dekoracyjnego, kontrastująca z czerwienią ręcznie robionej cegły.


Mieszkanie pokazowe również przeznaczone jest na sprzedaż. Właściwie od razu można się do niego wprowadzić. Wnętrza niezwykle łatwo dostosować do indywidualnych – mówi Ewa Piechota. – Ze 129 loftów i mieszkań w ofercie pozostało już tylko 29 lokali.

 

W czasie dnia otwartego wybrane mieszkania będą dostępne w promocyjnych cenach – nawet 28,5 tys. taniej. Dodatkowo osoby, które do 20 lutego zdecydują się na zakup, otrzymają bon o wartości 5 tys. zł do salonu Max Fliz.

 

Dzień otwarty

Czas: 7 lutego, w godz. od 10 do 14.

Miejsce: Nowa Papiernia, ul. Kościuszki 142

Komentarze (0)

Napisz komentarz