Nowa Papiernia nagrodzona przez Forum Biznesu w konkursie Najwyższa Jakość QI 2013

Nowa Papiernia nagrodzona przez Forum Biznesu w konkursie Najwyższa Jakość QI 2013

Wrocław
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Firma Red Real Estate Development Sp. z o.o. zyskała uznanie Kapituły Programu Najwyższa Jakość Quality International, otrzymując tytuł laureata tegorocznej edycji konkursu. Złote Godło QI 2013 w kategorii QI Product otrzymała Nowa Papiernia – nowoczesne mieszkalne lofty w centrum Wrocławia. Certyfikat Laureata oraz Licencja na posługiwanie się znakiem QI gwarantuje, że firma stosuje najwyższe standardy, a klientom daje pewność, że trafiający do nich produkt jest wykonany z najwyższą dbałością o jakość.

 

Nagrodzona Nowa Papiernia to projekt deweloperski, w ramach którego rewitalizowana jest zabytkowa fabryka papieru we Wrocławiu. W poprzemysłowych obiektach z 1889 roku powstają mieszkania nawiązujące stylem do dawnej zabudowy. Staną się częścią stylowego osiedla loftów i nowych mieszkań. Nowoczesny charakter inwestycji idealnie komponuje się z typowym XIX-wiecznym modelem zabudowy. Lofty i mieszkania to nie tylko wyjątkowy klimat i przestrzeń, ale też połączenie stylu i ultranowoczesnej techniki.

 

Kapituła programu bardzo wysoko oceniła zgłoszenie Red Real Estate Development Sp. z o.o. (jedna z najwyższych not w tej kategorii Usługi, Podmioty zatrudniające 11-100 pracowników) i nagrodziła działania związane z wdrażaniem, a także promowaniem idei jakości we wszystkich aspektach działalności firmy, zwłaszcza w zakresie produktu, będącego przedmiotem konkursowego zgłoszenia – mówi Maria Leżucha, przedstawicielka Forum Biznesu – organizatora konkursu.

 

Kierując inwestycją firma RED Real Estate Development stara się zachować piękno zabytkowych budynków, jednocześnie adaptując ich wnętrza i otoczenie do współczesnych potrzeb i standardów. Projekt Nowa Papiernia wpisuje się w program rewitalizacji Przedmieścia Oławskiego.

 

RED Real Estate Development otrzymała to wyjątkowe wyróżnienie od Kapituły składającej się z niezależnych ekspertów. VII edycja Programu Najwyższa Jakość QI, realizowana jest pod patronatem Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Klubu Polskie Forum ISO 9000 i Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

 

Forum Biznesu od 7 lat analizuje polski rynek i organizuje konkurs Najwyższa Jakość, promując skuteczne metody zarządzania jakością oraz docenia firmy i instytucje, reprezentujące najwyższe standardy produktów i usług w kategoriach: QI product – produkt najwyższej jakości, QI services – usługi najwyższej jakości, QI order – zarządzanie najwyższej jakości. Laureaci Programu tworzą elitarną grupę, dzielącą się swoimi doświadczeniami na corocznych galach.

REKLAMA

 

Medale i Dyplomy QI 2013 wręczone zostały laureatom 18 października br. w Hotelu Andersia w Poznaniu podczas uroczystej Gali Finałowej Programu Najwyższa Jakość QI 2013 z udziałem przedstawicieli środowisk akademickich, administracji publicznej oraz ogólnopolskich mediów.

 

O projekcie Nowa Papiernia

 

Nowa Papiernia to jedyna inwestycja we Wrocławiu, w której dawne budynki poprzemysłowe po XIX wiecznej fabryce papieru zostaną przekształcone na lofty i lokale usługowe na tak dużą skalę. Na terenie osiedla powstaje także nowoczesny budynek New Line, nawiązujący wykończeniem do stylistyki loftów. Osiedle położone jest zaledwie 15 minut pieszo od wrocławskiego Rynku.

 

We wnętrzach Nowej Papierni zostaną odrestaurowane i zachowane detale o ponad wiekowej historii. Lofty wyróżniać będą nie tylko duże przestrzenie, ale i stropy odcinkowe, Kleina i oryginalna cegła wewnątrz mieszkań. Ten element dekoracyjny odzyskany podczas wyburzeń części ścian wewnątrz fabryki papieru, będzie obok betonu i siatki architektonicznej elementem dekoracyjnym części wspólnych mieszkań w budowanym od podstaw obiekcie „New Line” (budynek D). Wewnątrz mieszkań „Modern” zainstalowane zostaną najnowszej generacji wideotelefony BPT Mitho. Będą to pierwsze tego typu instalacje we Wrocławiu zamontowane na tak dużą skalę, pozwalające na inteligentne zarządzanie elektroniką i mediami w pomieszczeniach. Na ścianach mieszkań w stylu „Vintage” położone zostaną ręcznie formowane płytki klinkierowe.

 

W drugiej połowie 2014 roku zostanie oddanych 129 mieszkań. Część z nich w dwóch budynkach po dawnych zakładach papierniczych (bud A: 53 mieszkania, B: 23 mieszkania + 4 lokale handlowo-usługowe na parterze). Kolejne 53 mieszkania powstaną do września 2014 w obiekcie New Line, pod który teraz wylewane są fundamenty. W budynku New Line będą dwu lub trzypokojowe mieszkania i studia o powierzchniach od 38 m2 do 65 m2 i wysokości do 3,0 m. Z tarasów górnych kondygnacji rozpościerać się będzie fantastyczna panorama Wrocławia, ponad dachami okolicznych kamienic. Lofty i mieszkania dostępne są w przedziale cenowym 6190 - 8600 zł za m2.

Komentarze (0)

Napisz komentarz