Wrocław: Dzień inspiracji w Nowej Papierni. Dni otwarte połączone z wystawą fotograficznąfot. Kajtman

Wrocław: Dzień inspiracji w Nowej Papierni. Dni otwarte połączone z wystawą fotograficzną

Artykuł sponsorowany
REKLAMA
Jeszcze do godziny 19:00 trwają dni otwarte w Nowej Papierni przy ulicy Kościuszki 142e, zorganizowane przez Red Development. Na gości czekają rabaty, nagrody i wystawa prac Mateusza Gzika, wrocławskiego fotografa.
Tym, co przyciąga dziś wrocławian do Nowej Papierni, jest w dużej mierze możliwość przyjrzenia się z bliska nietypowym kadrom stolicy Dolnego Śląska. Stanowią początek długofalowego projektu, realizowanego przez Mateusza Gzika, wrocławskiego fotografa.
Pracuję nad fotografią uliczną, tzw. "streetphoto" – architektury i miejsc, które za chwilę się zmienią. Chcę, by oglądający wystawę poczuli klimat miasta z mojej perspektywy, odnaleźli w nim coś innego, nietypowego, ciekawego – tłumaczy Gzik.
Jednak sama możliwość podziwiania zdjęć to nie wszystko. Organizatorzy wyłonią o godzinie 17 zwycięzcę loterii wizytówkowej. Będzie na niego czekać jedna z oprawionych prac Mateusza Gzika.
Mateusz Gzik

Nie tylko wystawa

Dzisiejsze wydarzenie jest kierowane zarówno do osób zainteresowanych fotografią i sztuką, jak i dla tych rozglądających się za nowym mieszkaniem. Odwiedzający będą mieli okazję nie tylko obejrzeć apartament pokazowy z wykończeniem Ultra Nova, ale dodatkowo skorzystać z rabatów na wybrane apartamenty. Standard Ultra Nova obejmuje m.in najwyższej jakości materiały wykończeniowe, w tym betonowe tynki ozdobne, dekoracyjne cegły, czy podłogi z paneli 4 klasy ścieralności.
materiały inwestora
Przedstawiciele inwestora podkreślają, że promocyjne apartamenty cieszą się ogromnym zainteresowaniem klientów, dlatego warto pospieszyć się i zapoznać z ofertą Nowej Papierni.
REKLAMA
Do dyspozycji zainteresowanych będą do końca dni otwartych doradcy klienta. Opowiedzą o wszelkich szczegółach dotyczących inwestycji Nowa Papiernia, a także skrupulatnie przedstawią ofertę sprzedażową.
materiały inwestora

Lofty najwyższej klasy

Nowa Papiernia powstaje na terenie dwóch obiektów po XIX-wiecznej fabryce papieru. Deweloper dobudował dodatkowo budynek z wysokimi mieszkaniami New Line. Inwestycja powstaje w prężnie rozwijającej się i w szybkim tempie rewitalizowanej okolicy, do czego swoją cegiełkę dokłada RED Real Estate Development Sp. z o.o.
fot. Kajtman
Nowa Papiernia stanowi doskonałą ofertę dla osób, które, oprócz świetnej lokalizacji, oczekują jeszcze wysokiej jakości wykończenia mieszkań. Wszystkie wzbogacone są dodatkowo o balkony,  tarasy lub zielone ogródki, które świetnie sprawdzają się jako przestrzenie odpoczynku i rekreacji, gdy nadchodzą cieplejsze dni.
Szczegóły dotyczące dni otwartych można znaleźć na Facebooku.
fot. these_eyes
REKLAMA