Soft lofty w centrum Wrocławia – jak będą wyglądać od środka?

Soft lofty w centrum Wrocławia – jak będą wyglądać od środka?

Wrocław
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Przedsprzedaż inwestycji Ultra Nova okazała się dużym sukcesem. Spośród 156 apartamentów i soft loftów drugiego etapu Nowej Papierni spora część została już zarezerwowana. Jak będą wyglądać? Przedstawiamy apartament pokazowy.
Lofty i soft lofty to w Polsce nisza, ale za to bardzo pożądana. Jednak nie wszystkie realizacje cieszą się równym zainteresowaniem. Co decyduje o sukcesie? Liczy się tutaj atrakcyjna lokalizacja, loftowy charakter inwestycji, wykorzystanie oryginalnych materiałów, nowatorskie rozwiązania i niepowtarzalny design. – Świeżość i ekstrawagancja cenione są nie tylko w świecie mody, ale także na rynku nieruchomości mieszkaniowych. Lofty i soft lofty to awangarda. Mają swoich wielbicieli, ale to nie znaczy, że od razu znajdą nabywców – mówi Ewa Skibińska, marketing manager Nowej Papierni Ultra Nova.

Plusz na ścianach i płytki 3D

Nowa Papiernia to lofty zrealizowane w dwóch budynkach po fabryce papieru i soft lofty New Line – zrealizowane przez firmę RED Real Estate Development. Niedługo rozpocznie się budowa kolejnego etapu inwestycji – Ultra Nova.
Już na wczesnym etapie przedsprzedaży zanotowaliśmy duże zainteresowanie soft loftami – mówi Ewa Skibińska. – Sukces Nowej Papierni wynika z tego, że oferujemy styl i rozwiązania niespotykane u innych. Dużym atutem jest także lokalizacja inwestycji w sąsiedztwie centrum. Dbamy o komfort naszych mieszkańców.
Nowe budynki powstaną przy ul. Kościuszki 130 a-c, obok pierwszego etapu Nowej Papierni. 156 soft loftów o powierzchni od 32 do 95 mkw. będzie miało ponadprzeciętną wysokość – do 3 m. Wszystkie apartamenty będą miały balkony, tarasy lub zielone tarasy o powierzchni nawet 50 mkw. – To ogromna zaleta w centrum miasta, w pobliżu nie ma inwestycji, która oferuje podobne rozwiązania – mówi Ewa Skibińska.
Soft lofty Ultra Nova dostępne są w wersji od jedno- do nawet pięciopokojowej, w tym także najbardziej przestronne studia o powierzchni nawet 43 mkw. Mieszkańcy dowolnie mogą przeprojektować układ soft loftu, a w cenie każdego apartamentu znajduje się wykończenie Ultra Nova High Basic i pomoc architekta wnętrz. W bogatych pakietach wykończenia znajduje się m.in. ręcznie robiona cegła, beton dekoracyjny, podłogi wraz z montażem w wielu wzorach, płytki 3D na ściany i pluszowe płyty.
REKLAMA
Pluszowe płyty zupełnie nowe rozwiązanie. Są miękkie i ocieplają industrialne wnętrze. Można z nich zrobić nawet parapet, na którym mieszkańcy będą chcieli siadać i swobodnie wyglądać przez wysokie okno. To rozwiązanie można zobaczyć na żywo w naszym pokazowym soft lofcie – mówi Magdalena Śnieżek, dyrektor sprzedaży Nowej Papierni Ultra Nova.

Jak wygląda Ultra Nova?

W pokazowym soft lofcie dominuje biel, czerń i różne odcienie szarości. Przełamują ją żółte elementy i ozdobne detale. Ciekawy jest układ mieszkania, z salonem otwartym na kuchnię i sypialnia wydzieloną jako swoisty półwysep. W salonie zastosowano ręcznie robioną cegłę, która w całości pokryła jedną ze ścian. Industrialny styl podkreśla beton dekoracyjny, przełamywany ciepłem drewnianej podłogi. Przyczyniły się do tego również pluszowe płyty, które pokryły ścianę nad wysokim oknem oraz parapet, tworząc przy okazji wygodne siedzisko.
Projektując mieszkanie pokazowe Ultra Nova, chcieliśmy stworzyć lekki styl loftowy. Znajdziemy tu nawiązania do historycznej cegły czy surowości betonu, z której słynie Nowa Papiernia, a także miękkie, ocieplające elementy, jak choćby panele tapicerowane i naturalne drewno – mówi Wojciech Szczupak, architekt wnętrz z pracowni Cutout Architects, która przygotowała projekt aranżacji mieszkania pokazowego Ultra Nova.
Aranżacyjny eklektyzm stanowi tutaj spójną całość, jednak na pierwszym planie pozostaje industrialny charakter soft loftu. To nowy styl Nowej Papierni – Ultra Nova. Pokazowy soft loft można obejrzeć na żywo w Nowej Papierni. Dodatkowo w okresie przedsprzedaży apartamenty Nova dostępne są w promocyjnych cenach. Ceny zaczynają się od 272.000 zł za apartament z wykończeniem
Soft lofty są kupowane przez mieszkańców, którzy cenią oryginalny styl i nowatorskie rozwiązania. Wiele osób dokonuje także zakupów inwestycyjnych, ponieważ tak unikatowe apartamenty wykazują znacznie wyższą od przeciętnej stopę zwrotu – mówi Ewa Skibińska.
Ultra Nova powstanie na Przedmieściu Oławskim we Wrocławiu jako drugi etap cieszącej się popularnością inwestycji Nowa Papiernia – dokładnie w podwórzu przy ul. Kościuszki 130 a-c, tuż obok budynków pierwszego etapu, w których znajdują się lofty i wysokie mieszkania New Line (wykończone w klimacie loftów).

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA