DODAJ

Rozbudowa Nowej Papierni na ostatniej prostej

Artykuł sponsorowany
Mieszkania i domy / Wrocław
Rozbudowa Nowej Papierni na
Mariusz Bartodziej
2018-06-26 10:04:20
Nowa Papiernia Ultra Nova weszła w finałowy etap i już wkrótce zakończy się jej realizacja. Nowoczesne soft lofty w nowym budynku i ostatnie oryginalne lofty w historycznym obiekcie na Przedmieściu Oławskim będą gotowe jeszcze w tym roku.

Czwarty kwartał tego roku jest dla Nowej Papierni kluczowy – właśnie dobiega końca trwający od 2016 roku drugi etap budowy jednej z najciekawszych wrocławskich inwestycji ostatnich lat. Apartamenty znajdujące się w oryginalnej rewitalizowanej części dawnej fabryki papieru szybko znalazły nabywców. Teraz przyszedł czas na mieszkania w nowej części, która stylem nawiązuje do industrialnego charakteru oryginalnej zabudowy.

Materiały inwestora


Ultra Nova – co i za ile?

W ofercie Nowej Papierni znajdują się aktualnie cztery oryginalne lofty o imponującej wysokości 4 m zlokalizowane w historycznym budynku Papierni oraz soft lofty jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowe o powierzchni od 30 do 95 mkw., dostępne w budynkach C1 i C2. Wysokie mieszkania cieszą się popularnością ze względu na swoją przestronność oraz możliwość zaaranżowania dodatkowej przestrzeni. Przemyślane układy apartamentów pozwalają m.in. na wydzielenie sypialni z mieszkań oferowanych jako studio.

Materiały inwestora


Ceny za dwu- i trzypokojowe apartamenty zaczynają się od ok. 346 tys. zł. Przykładowo koszt trzypokojowego mieszkania rozkładowego o powierzchni 60 mkw. to ok. 426 tys. zł. Za dwustronny, 55-metrowy apartament zapłacimy 406 tys. zł (cena zawiera częściowe wykończenie). Apartament o powierzchni prawie 60 mkw. z balkonem i widokiem na zielone patio to koszt około 403 tys. zł.

Ideą naszej inwestycji jest połączenie oryginalnego charakteru mieszkań z funkcjonalnością – mówi Ewa Skibińska, dyrektor marketingu RED Real Estate Development Sp. z o.o. – Udało nam się stworzyć wnętrza z duszą. To najwyższy standard i nowoczesne rozwiązania rynku pierwotnego, przy jednoczesnym zachowaniu oryginalnego charakteru, typowego dla historycznych kamienic  dodaje.

Materiały inwestora


Wyjątkowa architektura i klimat

Oryginalna, XIX-wieczna cegła we wnętrzach i na stropach oraz użycie dekoracyjnego betonu nadają mieszczącym się w Nowej Papierni mieszkaniom niepowtarzalnego klimatu. Wysokie apartamenty i soft lofty oferują wnętrza wykończone w ekskluzywnym, autorskim standardzie Ultra Nova. Duże okna pozwalają na lepsze doświetlenie pomieszczeń. Wybrane loftowe apartamenty dostępne są z tarasami lub balkonami, z których roztacza się niesamowity widok na Wrocław.

Materiały inwestora


W samym sercu miasta

Atutem jest także lokalizacja – ceglane budynki Nowej Papierni Ultra Nova znajdują się w samym centrum Wrocławia, na Przedmieściu Oławskim, w klimatycznym podwórzu między kamienicami przy ulicy Kościuszki 142. W odległości kilkunastominutowego spaceru znajdują się ważne dla miasta miejsca – Rynek, Dworzec Główny PKP i PKS. Mieszkańcy stylowego osiedla mają również dostęp do terenu rekreacyjnego nad Oławą, który znajduje się kilkaset metrów od inwestycji. Dzięki nowoczesnym i funkcjonalnym rozwiązaniom inwestycja jest w pełni przystosowana do potrzeb niepełnosprawnych mieszkańców.

Materiały inwestora


Stylizowane na lofty mieszkania przyciągają nie tylko świetną lokalizację, ale przede wszystkim historycznym charakterem i oryginalną architekturą. Jak tłumaczy Ewa Skibińska, wśród mieszkańców Nowej Papierni są m.in. artyści, fotografowie, designerzy i architekci: – Wrocław jako miasto przyciąga kreatywnych ludzi, a my jako Nowa Papiernia przyciągamy ich do siebie. To czyni to miejsce jeszcze bardziej ciekawym i wyjątkowym na mapie wrocławskich inwestycji.

Materiały inwestora