Kup mieszkanie za ile chcesz. Wielka licytacja loftu!

Kup mieszkanie za ile chcesz. Wielka licytacja loftu!

Wrocław
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

6 grudnia pod młotek idzie autentyczny wrocławski loft – zostanie sprzedany za tyle, ile gotowi będą dać za niego potencjalni mieszkańcy. Nietypową aukcję organizuje Nowa Papiernia. Zaoszczędzić można ponad 70 tys. zł!

 

Lofty Nowej Papierni powstają na Przedmieściu Oławskim w dwóch budynkach po fabryce papieru wybudowanej w 1889 roku. Oczekujący na licytację loft znajduje się na drugim piętrze budynku A. Ma 47 mkw. powierzchni, a balkon powiększa go o kolejne 7. W projekcie został podzielony na kuchnię łazienkę i ogromną przestrzeń mieszkalną, w której znalazł się salon oraz część sypialna, ale przyszły mieszkaniec będzie oczywiście mógł zaproponować własny układ. Najpierw jednak musi wygrać licytację.

 

Taniej się już nie da

– Przyzwyczailiśmy się, że na aukcjach można kupić ubrania, sprzęt AGD, nawet samochód, ale nowy loft zdarza się chyba po raz pierwszy – mówi Ewa Piechota, marketing manager Nowej Papierni. – Takiej licytacji jeszcze we Wrocławiu nie było. To wyjątkowa okazja, żeby kupić mieszkanie w cenie, jaką sami podyktujemy.

 

Aukcja rozpocznie się w sobotę 6 grudnia o godz. 10.00 w licytowanym lofcie – A225. Cena wywoławcza wynosi 344 tys. zł – co przekłada się na 7340 zł za metr kwadratowy. To dużo mniej niż ceny innych dostępnych loftów, które wahają się od 8,5 do 9 tys. zł za mkw. Kwota postąpienia w licytacji będzie wynosiła tysiąc złotych.

 

Pierwotnie za metr kwadratowy loftu z aukcji trzeba było zapłacić 8856 zł. Całe mieszkanie kosztowało więc 415 tys. zł – czyli aż 71 tys. zł więcej niż obecna cena wywoławcza.

 

– Realizacja loftów zakończy się na przełomie 2014 i 2015 roku. To więc ostatnia szansa, żeby kupić loft w tak atrakcyjnej cenie, tuż przed zakończeniem inwestycji – mówi Ewa Piechota.

 

REKLAMA

Przed przystąpieniem do licytacji należy wnieść wadium – 1000 zł – które po aukcji zostanie zwrócone.

 

Sprawdź, zanim kupisz

Co wyróżnia lofty w Nowej Papierni? Każdy ma własny charakter. Wszystkie dają ogromne możliwości aranżacji i wykończenia. Zwycięzca licytacji będzie mógł bezpłatnie skorzystać z usług dekoratora wnętrz.

 

Jednak przed przystąpieniem do aukcji warto najpierw samemu przekonać się o niepowtarzalności wrocławskiego loftu. Będzie go można oglądać od 1 grudnia, wcześniej umawiając się na wizytę w biurze Nowej Papierni.

 

W dniu licytacji będzie można również wejść na budowę i obejrzeć designerskie mieszkania w budynku New Line.  Nowa Papiernia zaprasza wszystkich chętnych od godz. 9.00.

 

Oprócz wyjątkowej atmosfery wnętrz, atutem naszej inwestycji jest także położenie. Przedmieście Oławskie to dzielnica z ogromnym potencjałem, w której zaczyna się rewitalizacja – dodaje Ewa Piechota.

 

W budynkach Nowej Papierni działały dawniej Wrocławskie Zakłady Papiernicze. Ich charakterystyczny znak firmowy kojarzy się ze szkolnymi zeszytami i brulionami, które dawniej były noszone w uczniowskich tornistrach. Wcześniej, od 1889 roku, istniała tu duża, renomowana fabryka papieru Richarda Chutscha – Mechanische Papierwaren Fabrik.

Komentarze (0)

Napisz komentarz