Park Handlowy Stalchemia ma agentaźródło: Materiały inwestora

Park Handlowy Stalchemia ma agenta

mazowieckie
Kajtman
Kajtman
[Siedlce] Park Handlowy "Stalchemia"
adresSiedlce, Prymasa Stefana Wyszyńskiego 11
inwestorBudomatex S.A.
REKLAMA
Savills został wyznaczony na agenta wyłącznego parku handlowego Stalchemia w Siedlcach. To nowoczesny obiekt handlowy o powierzchni najmu 6 200 m kw., położony przy ul. Kardynała Wyszyńskiego w pobliżu dwóch arterii komunikacyjnych miasta. Deweloperem obiektu jest firma Budomatex.
Stalchemia to obiekt typu convenience, który doskonale wpisuje się w układ komunikacyjny miasta i potrzeby jego mieszkańców, zamieszkujących okoliczne osiedla. Jest dogodnie położony na terenie byłej Odlewni Staliwa Stalchemak, w sąsiedztwie Południowej Dzielnicy Przemysłowej, gdzie siedzibę ma wiele firm, m.in. Polimex-Mostostal. Ten kameralny park handlowy oferuje 12 lokali handlowo-usługowych i parking na 350 miejsc postojowych. W jego sąsiedztwie umiejscowiony jest miejski teren rekreacyjny. 
REKLAMA
Otoczenie dużych osiedli mieszkaniowych sprawia, że to doskonała lokalizacja dla operatora spożywczego, sklepu RTV AGD, drogerii, apteki jak również sklepów odzieżowych, które uzupełnią istniejącą ofertę dostępną w mieście – mówi Kacper Łycyniak, menadżer ds. wynajmu w Dziale Powierzchni Handlowych Savills, odpowiedzialny za komercjalizację obiektu.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA