obserwuj
28
8
6
REKLAMA

Mieszkanie Mieszkanie na sprzedaż, Sosnowiec, Sielec, 349680 PLN na sprzedaż

nazwa
Mieszkanie na sprzedaż, Sosnowiec, Sielec, 349680 PLN
powierzchnia
30,00 m2
cena
349 680,00oblicz ratę kredytu
cena za m2
11 656,00 zł/m2
piętro
3
mieszkanie na sprzedaż, powierzchnia: m2, cena: 349680 PLN1 pokoi Oferta nr: 34138199

Lokalizacja Mieszkanie

Nowe Mieszkanie w Sosnowiec przy ulicy Klimontowska 45 w inwestycji Murapol Apartamenty na Wzgórzu
Mieszkanie na sprzedaż, Sosnowiec, Sielec, 349680  PLN
Proszę o więcej informacji na temat mieszkania Mieszkanie na sprzedaż, Sosnowiec, Sielec, 349680 PLN w inwestycji Murapol Apartamenty na Wzgórzu