| rzut | nazwa | powierzchnia | piętro | pokoi | cena | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Sosnowiec, Sielec, 313196 PLN | 26 m2 | parter | - | 313 196,00 zł 12 046,00 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Sosnowiec, Sielec, 314460 PLN | 30 m2 | 4 | - | 314 460,00 zł 10 482,00 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Sosnowiec, Sielec, 314499 PLN | 27 m2 | parter | - | 314 499,00 zł 11 648,11 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Sosnowiec, Sielec, 316769 PLN | 30 m2 | 1 | - | 316 769,00 zł 10 558,97 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Sosnowiec, Sielec, 324453 PLN | 27 m2 | parter | - | 324 453,00 zł 12 016,78 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Sosnowiec, Sielec, 324690 PLN | 27 m2 | parter | - | 324 690,00 zł 12 025,56 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Sosnowiec, Sielec, 334568 PLN | 29 m2 | parter | - | 334 568,00 zł 11 536,83 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Sosnowiec, Sielec, 336195 PLN | 29 m2 | parter | - | 336 195,00 zł 11 592,93 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Sosnowiec, Sielec, 342702 PLN | 29 m2 | 4 | - | 342 702,00 zł 11 817,31 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Sosnowiec, Sielec, 343058 PLN | 29 m2 | 4 | - | 343 058,00 zł 11 829,59 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Sosnowiec, Sielec, 343176 PLN | 29 m2 | parter | - | 343 176,00 zł 11 833,66 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Sosnowiec, Sielec, 343650 PLN | 29 m2 | 2 | - | 343 650,00 zł 11 850,00 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Sosnowiec, Sielec, 343769 PLN | 29 m2 | 1 | - | 343 769,00 zł 11 854,10 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Sosnowiec, Sielec, 343887 PLN | 29 m2 | 3 | - | 343 887,00 zł 11 858,17 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Sosnowiec, Sielec, 344954 PLN | 29 m2 | 3 | - | 344 954,00 zł 11 894,97 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Sosnowiec, Sielec, 345072 PLN | 29 m2 | 2 | - | 345 072,00 zł 11 899,03 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Sosnowiec, Sielec, 345428 PLN | 29 m2 | parter | - | 345 428,00 zł 11 911,31 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Sosnowiec, Sielec, 345783 PLN | 29 m2 | 1 | - | 345 783,00 zł 11 923,55 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Sosnowiec, Sielec, 348750 PLN | 30 m2 | 4 | - | 348 750,00 zł 11 625,00 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Sosnowiec, Sielec, 348983 PLN | 30 m2 | 2 | - | 348 983,00 zł 11 632,77 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Sosnowiec, Sielec, 349448 PLN | 30 m2 | 5 | - | 349 448,00 zł 11 648,27 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Sosnowiec, Sielec, 349448 PLN | 30 m2 | 1 | - | 349 448,00 zł 11 648,27 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Sosnowiec, Sielec, 349564 PLN | 30 m2 | 5 | - | 349 564,00 zł 11 652,13 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Sosnowiec, Sielec, 349680 PLN | 30 m2 | 3 | - | 349 680,00 zł 11 656,00 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Sosnowiec, Sielec, 350494 PLN | 30 m2 | 2 | - | 350 494,00 zł 11 683,13 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Sosnowiec, Sielec, 350494 PLN | 30 m2 | 3 | - | 350 494,00 zł 11 683,13 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Sosnowiec, Sielec, 356804 PLN | 30 m2 | 5 | - | 356 804,00 zł 11 893,47 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Sosnowiec, Sielec, 357633 PLN | 30 m2 | 5 | - | 357 633,00 zł 11 921,10 zł/m2 | |