obserwuj
28
8
6
REKLAMA

Mieszkanie Mieszkanie na sprzedaż, Sosnowiec, Sielec, 356804 PLN na sprzedaż

nazwa
Mieszkanie na sprzedaż, Sosnowiec, Sielec, 356804 PLN
powierzchnia
30,00 m2
cena
356 804,00oblicz ratę kredytu
cena za m2
11 893,47 zł/m2
piętro
5
mieszkanie na sprzedaż, powierzchnia: m2, cena: 356804 PLN1 pokoi Oferta nr: 34138641

Lokalizacja Mieszkanie

Nowe Mieszkanie w Sosnowiec przy ulicy Klimontowska 45 w inwestycji Murapol Apartamenty na Wzgórzu
Mieszkanie na sprzedaż, Sosnowiec, Sielec, 356804  PLN
Proszę o więcej informacji na temat mieszkania Mieszkanie na sprzedaż, Sosnowiec, Sielec, 356804 PLN w inwestycji Murapol Apartamenty na Wzgórzu