obserwuj
126
6
3
REKLAMA

Mieszkanie Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 409680 PLN na sprzedaż

nazwa
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 409680 PLN
powierzchnia
28,00 m2
cena
409 680,00oblicz ratę kredytu
cena za m2
14 631,43 zł/m2
piętro
1
mieszkanie na sprzedaż, powierzchnia: m2, cena: 409680 PLN1 pokoi Oferta nr: 45357911

Lokalizacja Mieszkanie

Nowe Mieszkanie w Bielsko-Biała przy ulicy Grażyńskiego w inwestycji Murapol MainPoint
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 409680  PLN
Proszę o więcej informacji na temat mieszkania Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 409680 PLN w inwestycji Murapol MainPoint