rzut nazwa powierzchnia piętro cena Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 348759 PLN 26 m2 3 348 759,00 zł
13 413,81 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 349740 PLN 26 m2 2 349 740,00 zł
13 451,54 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 350438 PLN 26 m2 1 350 438,00 zł
13 478,38 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 355476 PLN 27 m2 2 355 476,00 zł
13 165,78 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 356102 PLN 27 m2 1 356 102,00 zł
13 188,96 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 359738 PLN 27 m2 3 359 738,00 zł
13 323,63 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 360756 PLN 27 m2 2 360 756,00 zł
13 361,33 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 364188 PLN 28 m2 2 364 188,00 zł
13 006,71 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 364650 PLN 28 m2 1 364 650,00 zł
13 023,21 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 370656 PLN 28 m2 2 370 656,00 zł
13 237,71 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 371356 PLN 28 m2 1 371 356,00 zł
13 262,71 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 371580 PLN 28 m2 2 371 580,00 zł
13 270,71 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 372540 PLN 28 m2 1 372 540,00 zł
13 305,00 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 380706 PLN 27 m2 2 380 706,00 zł
14 100,22 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 381381 PLN 27 m2 1 381 381,00 zł
14 125,22 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 384856 PLN 26 m2 3 384 856,00 zł
14 802,15 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 386311 PLN 29 m2 2 386 311,00 zł
13 321,07 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 386640 PLN 29 m2 1 386 640,00 zł
13 332,41 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 389440 PLN 32 m2 4 389 440,00 zł
12 170,00 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 391368 PLN 28 m2 3 391 368,00 zł
13 977,43 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 396090 PLN 29 m2 2 396 090,00 zł
13 658,28 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 396103 PLN 29 m2 1 396 103,00 zł
13 658,72 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 398440 PLN 28 m2 2 398 440,00 zł
14 230,00 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 400226 PLN 29 m2 1 400 226,00 zł
13 800,90 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 400923 PLN 29 m2 3 400 923,00 zł
13 824,93 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 401710 PLN 29 m2 2 401 710,00 zł
13 852,07 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 402204 PLN 29 m2 1 402 204,00 zł
13 869,10 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 408935 PLN 28 m2 2 408 935,00 zł
14 604,82 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 409680 PLN 28 m2 1 409 680,00 zł
14 631,43 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 435797 PLN 32 m2 2 435 797,00 zł
13 618,66 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 437346 PLN 32 m2 1 437 346,00 zł
13 667,06 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 443304 PLN 31 m2 4 443 304,00 zł
14 300,13 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 450368 PLN 34 m2 3 450 368,00 zł
13 246,12 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 450912 PLN 34 m2 2 450 912,00 zł
13 262,12 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 451177 PLN 34 m2 1 451 177,00 zł
13 269,91 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 455490 PLN 34 m2 4 455 490,00 zł
13 396,76 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 459540 PLN 34 m2 2 459 540,00 zł
13 515,88 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 460528 PLN 34 m2 1 460 528,00 zł
13 544,94 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 461604 PLN 32 m2 parter 461 604,00 zł
14 425,13 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 467753 PLN 33 m2 parter 467 753,00 zł
14 174,33 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 469476 PLN 34 m2 2 469 476,00 zł
13 808,12 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 470800 PLN 34 m2 1 470 800,00 zł
13 847,06 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 473556 PLN 35 m2 parter 473 556,00 zł
13 530,17 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 474183 PLN 34 m2 4 474 183,00 zł
13 946,56 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 478104 PLN 36 m2 2 478 104,00 zł
13 280,67 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 483300 PLN 36 m2 4 483 300,00 zł
13 425,00 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 485982 PLN 37 m2 1 485 982,00 zł
13 134,65 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 489616 PLN 34 m2 parter 489 616,00 zł
14 400,47 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 489758 PLN 34 m2 parter 489 758,00 zł
14 404,65 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 524637 PLN 41 m2 2 524 637,00 zł
12 796,02 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 525481 PLN 42 m2 1 525 481,00 zł
12 511,45 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 530734 PLN 40 m2 1 530 734,00 zł
13 268,35 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 539150 PLN 41 m2 1 539 150,00 zł
13 150,00 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 548759 PLN 42 m2 parter 548 759,00 zł
13 065,69 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 553064 PLN 41 m2 4 553 064,00 zł
13 489,37 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 556750 PLN 43 m2 parter 556 750,00 zł
12 947,67 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 559213 PLN 41 m2 4 559 213,00 zł
13 639,34 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 559533 PLN 43 m2 1 559 533,00 zł
13 012,40 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 559944 PLN 42 m2 2 559 944,00 zł
13 332,00 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 560078 PLN 42 m2 3 560 078,00 zł
13 335,19 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 560656 PLN 42 m2 2 560 656,00 zł
13 348,95 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 561501 PLN 42 m2 1 561 501,00 zł
13 369,07 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 567738 PLN 41 m2 3 567 738,00 zł
13 847,27 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 567945 PLN 42 m2 4 567 945,00 zł
13 522,50 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 571894 PLN 43 m2 1 571 894,00 zł
13 299,86 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 572003 PLN 43 m2 3 572 003,00 zł
13 302,40 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 572148 PLN 41 m2 2 572 148,00 zł
13 954,83 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 572352 PLN 43 m2 2 572 352,00 zł
13 310,51 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 572413 PLN 42 m2 1 572 413,00 zł
13 628,88 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 574560 PLN 43 m2 2 574 560,00 zł
13 361,86 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 574578 PLN 42 m2 2 574 578,00 zł
13 680,43 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 574719 PLN 43 m2 1 574 719,00 zł
13 365,56 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 575062 PLN 42 m2 3 575 062,00 zł
13 691,95 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 575260 PLN 41 m2 1 575 260,00 zł
14 030,73 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 575348 PLN 42 m2 1 575 348,00 zł
13 698,76 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 575910 PLN 41 m2 2 575 910,00 zł
14 046,59 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 580230 PLN 43 m2 4 580 230,00 zł
13 493,72 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 583869 PLN 41 m2 3 583 869,00 zł
14 240,71 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 585949 PLN 43 m2 1 585 949,00 zł
13 626,72 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 595000 PLN 43 m2 3 595 000,00 zł
13 837,21 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 598519 PLN 41 m2 2 598 519,00 zł
14 598,02 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 598752 PLN 42 m2 1 598 752,00 zł
14 256,00 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 606522 PLN 41 m2 3 606 522,00 zł
14 793,22 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 618829 PLN 46 m2 2 618 829,00 zł
13 452,80 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 619110 PLN 46 m2 1 619 110,00 zł
13 458,91 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 620286 PLN 47 m2 1 620 286,00 zł
13 197,57 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 623735 PLN 52 m2 2 623 735,00 zł
11 994,90 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 628038 PLN 46 m2 3 628 038,00 zł
13 653,00 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 658432 PLN 51 m2 parter 658 432,00 zł
12 910,43 zł/m2
12 910,43 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 663825 PLN 54 m2 2 663 825,00 zł
12 293,06 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 669312 PLN 52 m2 parter 669 312,00 zł
12 871,38 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 688271 PLN 52 m2 1 688 271,00 zł
13 235,98 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 689044 PLN 51 m2 1 689 044,00 zł
13 510,67 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 705722 PLN 52 m2 4 705 722,00 zł
13 571,58 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 708263 PLN 52 m2 1 708 263,00 zł
13 620,44 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 708492 PLN 51 m2 2 708 492,00 zł
13 892,00 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 709120 PLN 51 m2 3 709 120,00 zł
13 904,31 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 714960 PLN 53 m2 1 714 960,00 zł
13 489,81 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 715224 PLN 53 m2 parter 715 224,00 zł
13 494,79 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 715711 PLN 53 m2 2 715 711,00 zł
13 503,98 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 718096 PLN 53 m2 1 718 096,00 zł
13 548,98 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 718565 PLN 52 m2 1 718 565,00 zł
13 818,56 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 718740 PLN 53 m2 2 718 740,00 zł
13 561,13 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 718900 PLN 51 m2 2 718 900,00 zł
14 096,08 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 719220 PLN 51 m2 3 719 220,00 zł
14 102,35 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 719505 PLN 53 m2 3 719 505,00 zł
13 575,57 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 721326 PLN 52 m2 2 721 326,00 zł
13 871,65 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 721585 PLN 52 m2 3 721 585,00 zł
13 876,63 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 721600 PLN 52 m2 1 721 600,00 zł
13 876,92 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 726156 PLN 53 m2 3 726 156,00 zł
13 701,06 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 730604 PLN 54 m2 1 730 604,00 zł
13 529,70 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 730848 PLN 53 m2 4 730 848,00 zł
13 789,58 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 731025 PLN 54 m2 2 731 025,00 zł
13 537,50 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 731158 PLN 54 m2 3 731 158,00 zł
13 539,96 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 731971 PLN 54 m2 1 731 971,00 zł
13 555,02 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 734204 PLN 60 m2 1 734 204,00 zł
12 236,73 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 742440 PLN 54 m2 4 742 440,00 zł
13 748,89 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 743240 PLN 55 m2 parter 743 240,00 zł
13 513,45 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 781722 PLN 57 m2 2 781 722,00 zł
13 714,42 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 782964 PLN 57 m2 1 782 964,00 zł
13 736,21 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 783740 PLN 60 m2 1 783 740,00 zł
13 062,33 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 784476 PLN 59 m2 2 784 476,00 zł
13 296,20 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 810000 PLN 60 m2 2 810 000,00 zł
13 500,00 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 810155 PLN 60 m2 3 810 155,00 zł
13 502,58 zł/m2
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 812308 PLN 61 m2 parter 812 308,00 zł
13 316,52 zł/m2