REKLAMA

Murapol Real Estate S.A.

Artykuły o Murapol Real Estate S.A.

Znany, duży deweloper kupił za grube miliony działkę pod inwestycję w Toruniu
Sprzedano kolejną działkę pod inwestycję mieszkaniową w Toruniu. Aż o kilkaset procent (!) przebito cenę wywoławczą w przetargu na sprzedaż nieruchomości na Jakubskim Przedmieściu. Działka pod zabudowę wielorodzinną i usługi przy ul. Droga Trzeposka została wylicytowana za 20 050 000 zł. Cena wywoławcza wynosiła 5 000 000 zł.
Jeden z największych polskich deweloperów wybuduje nowy hotel w Toruniu?
Spółka Murapol Real Estate, należąca do jednego z największych polskich deweloperów Grupy Murapol S.A. z Warszawy zamierza zrealizować inwestycję hotelową w Toruniu. Inwestycja planowana jest przy ulicy Grudziądzkiej.
Jeden z największych polskich deweloperów zrealizuje nowe, duże osiedle mieszkaniowe w Gliwicach
Jeden z największych polskich deweloperów Murapol Real Estate S.A., planuje realizację nowej inwestycji mieszkaniowej wielorodzinnej w liczących ponad 170 tys. mieszkańców Gliwicach w województwie śląskim.
Jeden z największych polskich deweloperów kupił w Toruniu działkę pod inwestycję mieszkaniową wielorodzinną
Spółka Murapol Real Estate, należąca do jednego z największych polskich deweloperów Grupy Murapol S.A., kupiła w Toruniu od miasta dużą, nieuzbrojoną działkę na osiedlu Jar, z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną. Zakupiony teren znajduje się na terenach przejętych od wojsk Federacji Rosyjskiej.
REKLAMA