obserwuj
126
6
3
REKLAMA

Mieszkanie Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 575062 PLN na sprzedaż

nazwa
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 575062 PLN
powierzchnia
42,00 m2
cena
575 062,00oblicz ratę kredytu
cena za m2
13 691,95 zł/m2
piętro
3
mieszkanie na sprzedaż, powierzchnia: m2, cena: 575062 PLN2 pokoi Oferta nr: 45358035

Lokalizacja Mieszkanie

Nowe Mieszkanie w Bielsko-Biała przy ulicy Grażyńskiego w inwestycji Murapol MainPoint
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 575062  PLN
Proszę o więcej informacji na temat mieszkania Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 575062 PLN w inwestycji Murapol MainPoint