| rzut | nazwa | powierzchnia | piętro | pokoi | cena | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 348759 PLN | 26 m2 | 3 | - | 348 759,00 zł 13 413,81 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 349740 PLN | 26 m2 | 2 | - | 349 740,00 zł 13 451,54 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 350438 PLN | 26 m2 | 1 | - | 350 438,00 zł 13 478,38 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 355476 PLN | 27 m2 | 2 | - | 355 476,00 zł 13 165,78 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 356102 PLN | 27 m2 | 1 | - | 356 102,00 zł 13 188,96 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 359738 PLN | 27 m2 | 3 | - | 359 738,00 zł 13 323,63 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 360756 PLN | 27 m2 | 2 | - | 360 756,00 zł 13 361,33 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 364188 PLN | 28 m2 | 2 | - | 364 188,00 zł 13 006,71 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 364650 PLN | 28 m2 | 1 | - | 364 650,00 zł 13 023,21 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 370656 PLN | 28 m2 | 2 | - | 370 656,00 zł 13 237,71 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 371356 PLN | 28 m2 | 1 | - | 371 356,00 zł 13 262,71 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 371580 PLN | 28 m2 | 2 | - | 371 580,00 zł 13 270,71 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 372540 PLN | 28 m2 | 1 | - | 372 540,00 zł 13 305,00 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 380706 PLN | 27 m2 | 2 | - | 380 706,00 zł 14 100,22 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 381381 PLN | 27 m2 | 1 | - | 381 381,00 zł 14 125,22 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 384856 PLN | 26 m2 | 3 | - | 384 856,00 zł 14 802,15 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 386311 PLN | 29 m2 | 2 | - | 386 311,00 zł 13 321,07 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 386640 PLN | 29 m2 | 1 | - | 386 640,00 zł 13 332,41 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 389440 PLN | 32 m2 | 4 | - | 389 440,00 zł 12 170,00 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 391368 PLN | 28 m2 | 3 | - | 391 368,00 zł 13 977,43 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 396090 PLN | 29 m2 | 2 | - | 396 090,00 zł 13 658,28 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 396103 PLN | 29 m2 | 1 | - | 396 103,00 zł 13 658,72 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 398440 PLN | 28 m2 | 2 | - | 398 440,00 zł 14 230,00 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 400226 PLN | 29 m2 | 1 | - | 400 226,00 zł 13 800,90 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 400923 PLN | 29 m2 | 3 | - | 400 923,00 zł 13 824,93 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 401710 PLN | 29 m2 | 2 | - | 401 710,00 zł 13 852,07 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 402204 PLN | 29 m2 | 1 | - | 402 204,00 zł 13 869,10 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 408935 PLN | 28 m2 | 2 | - | 408 935,00 zł 14 604,82 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 409680 PLN | 28 m2 | 1 | - | 409 680,00 zł 14 631,43 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 435797 PLN | 32 m2 | 2 | - | 435 797,00 zł 13 618,66 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 437346 PLN | 32 m2 | 1 | - | 437 346,00 zł 13 667,06 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 443304 PLN | 31 m2 | 4 | - | 443 304,00 zł 14 300,13 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 450368 PLN | 34 m2 | 3 | - | 450 368,00 zł 13 246,12 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 450912 PLN | 34 m2 | 2 | - | 450 912,00 zł 13 262,12 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 451177 PLN | 34 m2 | 1 | - | 451 177,00 zł 13 269,91 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 455490 PLN | 34 m2 | 4 | - | 455 490,00 zł 13 396,76 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 459540 PLN | 34 m2 | 2 | - | 459 540,00 zł 13 515,88 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 460528 PLN | 34 m2 | 1 | - | 460 528,00 zł 13 544,94 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 461604 PLN | 32 m2 | parter | - | 461 604,00 zł 14 425,13 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 467753 PLN | 33 m2 | parter | - | 467 753,00 zł 14 174,33 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 469476 PLN | 34 m2 | 2 | - | 469 476,00 zł 13 808,12 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 470800 PLN | 34 m2 | 1 | - | 470 800,00 zł 13 847,06 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 473556 PLN | 35 m2 | parter | - | 473 556,00 zł 13 530,17 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 474183 PLN | 34 m2 | 4 | - | 474 183,00 zł 13 946,56 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 478104 PLN | 36 m2 | 2 | - | 478 104,00 zł 13 280,67 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 483300 PLN | 36 m2 | 4 | - | 483 300,00 zł 13 425,00 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 485982 PLN | 37 m2 | 1 | - | 485 982,00 zł 13 134,65 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 489616 PLN | 34 m2 | parter | - | 489 616,00 zł 14 400,47 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 489758 PLN | 34 m2 | parter | - | 489 758,00 zł 14 404,65 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 524637 PLN | 41 m2 | 2 | - | 524 637,00 zł 12 796,02 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 525481 PLN | 42 m2 | 1 | - | 525 481,00 zł 12 511,45 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 530734 PLN | 40 m2 | 1 | - | 530 734,00 zł 13 268,35 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 539150 PLN | 41 m2 | 1 | - | 539 150,00 zł 13 150,00 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 548759 PLN | 42 m2 | parter | - | 548 759,00 zł 13 065,69 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 553064 PLN | 41 m2 | 4 | - | 553 064,00 zł 13 489,37 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 556750 PLN | 43 m2 | parter | - | 556 750,00 zł 12 947,67 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 559213 PLN | 41 m2 | 4 | - | 559 213,00 zł 13 639,34 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 559533 PLN | 43 m2 | 1 | - | 559 533,00 zł 13 012,40 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 559944 PLN | 42 m2 | 2 | - | 559 944,00 zł 13 332,00 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 560078 PLN | 42 m2 | 3 | - | 560 078,00 zł 13 335,19 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 560656 PLN | 42 m2 | 2 | - | 560 656,00 zł 13 348,95 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 561501 PLN | 42 m2 | 1 | - | 561 501,00 zł 13 369,07 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 567738 PLN | 41 m2 | 3 | - | 567 738,00 zł 13 847,27 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 567945 PLN | 42 m2 | 4 | - | 567 945,00 zł 13 522,50 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 571894 PLN | 43 m2 | 1 | - | 571 894,00 zł 13 299,86 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 572003 PLN | 43 m2 | 3 | - | 572 003,00 zł 13 302,40 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 572148 PLN | 41 m2 | 2 | - | 572 148,00 zł 13 954,83 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 572352 PLN | 43 m2 | 2 | - | 572 352,00 zł 13 310,51 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 572413 PLN | 42 m2 | 1 | - | 572 413,00 zł 13 628,88 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 574560 PLN | 43 m2 | 2 | - | 574 560,00 zł 13 361,86 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 574578 PLN | 42 m2 | 2 | - | 574 578,00 zł 13 680,43 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 574719 PLN | 43 m2 | 1 | - | 574 719,00 zł 13 365,56 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 575062 PLN | 42 m2 | 3 | - | 575 062,00 zł 13 691,95 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 575260 PLN | 41 m2 | 1 | - | 575 260,00 zł 14 030,73 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 575348 PLN | 42 m2 | 1 | - | 575 348,00 zł 13 698,76 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 575910 PLN | 41 m2 | 2 | - | 575 910,00 zł 14 046,59 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 580230 PLN | 43 m2 | 4 | - | 580 230,00 zł 13 493,72 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 583869 PLN | 41 m2 | 3 | - | 583 869,00 zł 14 240,71 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 585949 PLN | 43 m2 | 1 | - | 585 949,00 zł 13 626,72 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 595000 PLN | 43 m2 | 3 | - | 595 000,00 zł 13 837,21 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 598519 PLN | 41 m2 | 2 | - | 598 519,00 zł 14 598,02 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 598752 PLN | 42 m2 | 1 | - | 598 752,00 zł 14 256,00 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 606522 PLN | 41 m2 | 3 | - | 606 522,00 zł 14 793,22 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 618829 PLN | 46 m2 | 2 | - | 618 829,00 zł 13 452,80 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 619110 PLN | 46 m2 | 1 | - | 619 110,00 zł 13 458,91 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 620286 PLN | 47 m2 | 1 | - | 620 286,00 zł 13 197,57 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 623735 PLN | 52 m2 | 2 | - | 623 735,00 zł 11 994,90 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 628038 PLN | 46 m2 | 3 | - | 628 038,00 zł 13 653,00 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 658432 PLN | 51 m2 | parter | - | 658 432,00 zł 12 910,43 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 663825 PLN | 54 m2 | 2 | - | 663 825,00 zł 12 293,06 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 669312 PLN | 52 m2 | parter | - | 669 312,00 zł 12 871,38 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 688271 PLN | 52 m2 | 1 | - | 688 271,00 zł 13 235,98 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 689044 PLN | 51 m2 | 1 | - | 689 044,00 zł 13 510,67 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 705722 PLN | 52 m2 | 4 | - | 705 722,00 zł 13 571,58 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 708263 PLN | 52 m2 | 1 | - | 708 263,00 zł 13 620,44 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 708492 PLN | 51 m2 | 2 | - | 708 492,00 zł 13 892,00 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 709120 PLN | 51 m2 | 3 | - | 709 120,00 zł 13 904,31 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 714960 PLN | 53 m2 | 1 | - | 714 960,00 zł 13 489,81 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 715224 PLN | 53 m2 | parter | - | 715 224,00 zł 13 494,79 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 715711 PLN | 53 m2 | 2 | - | 715 711,00 zł 13 503,98 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 718096 PLN | 53 m2 | 1 | - | 718 096,00 zł 13 548,98 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 718565 PLN | 52 m2 | 1 | - | 718 565,00 zł 13 818,56 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 718740 PLN | 53 m2 | 2 | - | 718 740,00 zł 13 561,13 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 718900 PLN | 51 m2 | 2 | - | 718 900,00 zł 14 096,08 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 719220 PLN | 51 m2 | 3 | - | 719 220,00 zł 14 102,35 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 719505 PLN | 53 m2 | 3 | - | 719 505,00 zł 13 575,57 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 721326 PLN | 52 m2 | 2 | - | 721 326,00 zł 13 871,65 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 721585 PLN | 52 m2 | 3 | - | 721 585,00 zł 13 876,63 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 721600 PLN | 52 m2 | 1 | - | 721 600,00 zł 13 876,92 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 726156 PLN | 53 m2 | 3 | - | 726 156,00 zł 13 701,06 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 730604 PLN | 54 m2 | 1 | - | 730 604,00 zł 13 529,70 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 730848 PLN | 53 m2 | 4 | - | 730 848,00 zł 13 789,58 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 731025 PLN | 54 m2 | 2 | - | 731 025,00 zł 13 537,50 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 731158 PLN | 54 m2 | 3 | - | 731 158,00 zł 13 539,96 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 731971 PLN | 54 m2 | 1 | - | 731 971,00 zł 13 555,02 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 734204 PLN | 60 m2 | 1 | - | 734 204,00 zł 12 236,73 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 742440 PLN | 54 m2 | 4 | - | 742 440,00 zł 13 748,89 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 743240 PLN | 55 m2 | parter | - | 743 240,00 zł 13 513,45 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 781722 PLN | 57 m2 | 2 | - | 781 722,00 zł 13 714,42 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 782964 PLN | 57 m2 | 1 | - | 782 964,00 zł 13 736,21 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 783740 PLN | 60 m2 | 1 | - | 783 740,00 zł 13 062,33 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 784476 PLN | 59 m2 | 2 | - | 784 476,00 zł 13 296,20 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 810000 PLN | 60 m2 | 2 | - | 810 000,00 zł 13 500,00 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 810155 PLN | 60 m2 | 3 | - | 810 155,00 zł 13 502,58 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 812308 PLN | 61 m2 | parter | - | 812 308,00 zł 13 316,52 zł/m2 | |