obserwuj
126
6
3
REKLAMA

Mieszkanie Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 784476 PLN na sprzedaż

nazwa
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 784476 PLN
powierzchnia
59,00 m2
cena
784 476,00oblicz ratę kredytu
cena za m2
13 296,20 zł/m2
piętro
2
mieszkanie na sprzedaż, powierzchnia: m2, cena: 784476 PLN4 pokoi Oferta nr: 45357963

Lokalizacja Mieszkanie

Nowe Mieszkanie w Bielsko-Biała przy ulicy Grażyńskiego w inwestycji Murapol MainPoint
Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 784476  PLN
Proszę o więcej informacji na temat mieszkania Mieszkanie na sprzedaż, Bielsko-Biała, Biała Śródmieście, 784476 PLN w inwestycji Murapol MainPoint