Nowy condohotel w Pobierowie gotowy   Materiały prasowe

Nowy condohotel w Pobierowie gotowy

REKLAMA

Została ukończona budowa kolejnego condohotelu w województwie zachodniopomorskim. Po otwarciu w 2021 r. pierwszego etapu kompleksu PINEA Resort & Apartments w Pobierowie ze 175 apartamentami wakacyjnymi, pozwolenie na użytkowanie uzyskał drugi z trzech planowanych w ramach inwestycji budynków ze 132 apartamentami prywatnymi i inwestycyjnymi w formule condohotelu.

Jak informuje branżowy portal i miesięcznik "Hotelarz", w trzecim budynku inwestor zapowiadał jeszcze w 2020 r. hotel pod marką Hilton Garden Inn ze 156 pokojami, którym miałby zarządzać VHM Hotel Investment.

– "W drugiej części oba typy lokali – prywatne i inwestycyjne – są wydzielone od siebie kontrolą dostępu i skomunikowane odrębnymi trzonami wind. Kompleks powstaje na ponad 2-ha terenie położonym w pierwszej linii brzegowej. Całość została w wkomponowana w otoczenie sosnowych lasów (stąd nazwa kompleksu pinea od ang. sosna) porastających linię brzegową i oddzielających plażę od kameralnej miejscowości. W PINEA Resort przewidziano bogatą ofertę relaksacyjno-rehabilitacyjną, obejmującą m.in. terapie borowinowe, laseroterapię, masaże wirowe, krioterapię, hydroterapię i wiele usług SPA. Strefa basenowa obejmuje brodzik dla najmłodszych, dwa duże jacuzzi, basen rekreacyjny oraz basen pływacki. Ze strefy basenowej zaplanowano bezpośrednie wyjście na zielone patio. Jedną z atrakcji będzie tężnia solankowa z elementami groty solnej oraz strefa saun. Dwupoziomowa kuchnia stanowi zaplecze dla przestronnej sali restauracyjnej. W obiekcie przewidziano też trzy bary oraz kącik zabaw dla dzieci" – informuje "Hotelarz".

Obecnie w sprzedaży znajdują się wykończone pod klucz studia oraz apartamenty 2- i 3-pokojowe o powierzchniach od 27 do ponad 100 metrów kwadratowych. Nowy obiekt ma wysokość siedmiu pięter, dwie kondygnacje podziemne, tunel łączący budynek pierwszego etapu z drugim, a także dwukondygnacyjny parking podziemny, który w części będzie miał charakter publiczny.

REKLAMA

Inwestorem jest spółka AS Management, wchodząca w skład poznańskiej grupy deweloperskiej EKO-DEVELOPER, która z kolei powiązana jest z belgijskim deweloperem FENIXCO.

Głównym projektantem PINEA Resort & Apartments była międzynarodowa pracownia Chapman & Taylor. Projekt wnętrz przygotowało polsko-belgijskie biuro projektowe ELD. Generalnym wykonawcą inwestycji było konsorcjum firm STRABAG i Euroklimat.

Materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA