obserwuj
83
2
1
REKLAMA

Mieszkanie Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 805072 PLN na sprzedaż

nazwa
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 805072 PLN
powierzchnia
49,00 m2
cena
805 072,00oblicz ratę kredytu
cena za m2
16 430,04 zł/m2
piętro
1
Liczba pięter budynku: 5 mieszkanie na sprzedaż, powierzchnia: m2, cena: 805072 PLN2 pokoi Oferta nr: 45454369

Lokalizacja Mieszkanie

Nowe Mieszkanie w Warszawa przy ulicy Orzechowa w inwestycji Orzechowa 2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 805072  PLN
Proszę o więcej informacji na temat mieszkania Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 805072 PLN w inwestycji Orzechowa 2