obserwuj
83
2
1
REKLAMA

Mieszkanie Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 882188 PLN na sprzedaż

nazwa
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 882188 PLN
powierzchnia
60,00 m2
cena
882 188,00oblicz ratę kredytu
cena za m2
14 703,13 zł/m2
piętro
1
Liczba pięter budynku: 5 mieszkanie na sprzedaż, powierzchnia: m2, cena: 882188 PLN3 pokoi Oferta nr: 45454383

Lokalizacja Mieszkanie

Nowe Mieszkanie w Warszawa przy ulicy Orzechowa w inwestycji Orzechowa 2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 882188  PLN
Proszę o więcej informacji na temat mieszkania Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 882188 PLN w inwestycji Orzechowa 2