obserwuj
83
2
1
REKLAMA

Mieszkanie Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 762976 PLN na sprzedaż

nazwa
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 762976 PLN
powierzchnia
43,00 m2
cena
762 976,00oblicz ratę kredytu
cena za m2
17 743,63 zł/m2
piętro
5
Liczba pięter budynku: 5 mieszkanie na sprzedaż, powierzchnia: m2, cena: 762976 PLN2 pokoi Oferta nr: 45454483

Lokalizacja Mieszkanie

Nowe Mieszkanie w Warszawa przy ulicy Orzechowa w inwestycji Orzechowa 2
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 762976  PLN
Proszę o więcej informacji na temat mieszkania Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Włochy, 762976 PLN w inwestycji Orzechowa 2