Ozimska Park w Opolu skomercjalizowany w ponad 95 proc. Materiały prasowe

Ozimska Park w Opolu skomercjalizowany w ponad 95 proc.

Orzech
Orzech
Ozimska Park
adresOpole, Ozimska 72
inwestorRedkom Development
projektantMODO Architecture
REKLAMA

Wielkimi krokami zbliża się otwarcie Ozimska Park w Opolu. W ostatnim czasie do przebudowywanego nowoczesnego parku handlowego – realizowanego w miejscu dawnego projektu galerii handlowej z hipermarketem Tesco dołączyły kolejne znane i popularne marki – Pepco oraz Dealz.

W nowoczesnym parku handlowym na powierzchni blisko 17.000 mkw. otworzy się kilkadziesiąt sklepów sieciowych marek.

– Komercjalizacja obiektu osiągnęła poziom ponad 95 % powierzchni najmu. Skompletowaliśmy głównych najemców obiektu takich jak: jedyny sklep w mieście sieć multimarketów Jula, hipermarket spożywczy Kaufland, ogólnopolska sieć klubów fitness – Xtreme, znane i popularne marki takie jak: Sinsay, TEDi, Woolworth, Rossmann, Media Expert i wiele innych. Kolejne umowy są w fazie finalizacji – mówi Ewa Ściubidło – wiceprezes w firmie Mallson komercjalizującej całość inwestycji.

Ofertę obiektu wzbogacą również m.in. salony optyczny Kodano i jubilerski, salonik prasowy InMedio, część gastronomiczną będą stanowić restauracje Sphinx, Popolo Pasta&Pizza, Kuchenne Klimaty oraz piekarnia Hert.

– W obiekcie zastosowano nowoczesne rozwiązania architektoniczne co w połączeniu z wygodną, zadaszoną strefą wypoczynku i mocną ofertą zakupową przyciągnie do obiektu rzesze klientów. Obiekt będzie dysponował dwoma niezależnymi parkingami – dodaje Ściubidło.

Materiały prasowe
Materiały prasowe
Materiały prasowe

Obiekt położony jest w centrum miasta przy najdłuższej ulicy w mieście, w otoczeniu licznej zabudowy mieszkaniowej, w pobliżu urzędów, sądu, szkół i przedszkoli i dworca kolejowego. W jego sąsiedztwie działa market Lidl i restauracja Mc Donald’s. Dodatkowo Ozimska Park zintegrowana jest wspólnym dużym parkingiem z salonem Meble Agata oraz operatorem spożywczym Aldi. Deweloperem i inwestorem jest Redkom Development.

REKLAMA

Za wynajem powierzchni handlowej odpowiada firma Mallson Polska. Nadzór nad komercjalizacją oraz zarządzanie obiektem prowadzi firma Scallier. JLL brał udział w komercjalizacji Kaufland oraz Jula.

Otwarcie obiektu planowane jest w połowie listopada 2023 roku.

Materiały prasowe
Materiały prasowe
Materiały prasowe

Redkom Development – spółka deweloperska działająca na rynku ogólnopolskim. Redkom specjalizuje się w parkach handlowych dużego formatu oraz redewelopmencie starego konceptu handlu na nowoczesny. Redkom realizuje kompleksowo projekty także w branży logistycznej i mieszkaniowej w Polsce i na terenie EU.

Scallier to deweloper i asset manager nieruchomości komercyjnych, który specjalizuje się w parkach handlowych i innych, mniejszych kompaktowych handlowych formatach. Firma działa od 2011 roku i rozwija swoją działalność zarówno w Polsce, jak i w innych europejskich krajach dostarczając najwyższej jakości produkty i usługi związane z rozwojem i maksymalizacją wartości aktywów handlowych zarówno na rzecz indywidualnych, jak i korporacyjnych inwestorów.

Mallson Polska jest firmą konsultingową oferującą profesjonalne usługi na każdym etapie powstawania i funkcjonowania nieruchomości komercyjnych. Działalność firmy obejmuje kompleksowe doradztwo na rynku nieruchomości handlowych, w szczególności ocenę potencjału oraz rentowności projektów, komercjalizację centrów i parków handlowych, jak również obsługę ich sprzedaży. Firma ma w swoim portfolio łącznie 100 otwartych oraz realizowanych projektów nowoczesnych obiektów handlowych o łącznej powierzchni ponad 900 tys. mkw., a obecnie jest w trakcie procesu komercjalizacji i rekomercjalizacji kilkudziesięciu centrów i parków handlowych na terenie całego kraju.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA