Rhenus Home Delivery wynajmuje powierzchnie magazynowe w Gdańsku i Wrocławiu

Rhenus Home Delivery wynajmuje powierzchnie magazynowe w Gdańsku i Wrocławiu

Polska
Orzech
Orzech
REKLAMA
Firma Rhenus Delivery Serivces Sp. z o.o. wynajęła 6 200 mkw. powierzchni w parkach magazynowych Panattoni w Gdańsku i Wrocławiu. W procesie poszukiwania optymalnej lokalizacji i negocjowaniu warunków najemcę reprezentowali eksperci JLL.
W centrum logistycznym Panattoni Park Gdańsk III Rhenus zajmie 3 000 mkw., natomiast w City Logistics Wrocław I firma wynajęła 3 200 mkw. powierzchni.
Grupa Rhenus jest dostawcą kompleksowych usług logistycznych o globalnym zasięgu i obrocie rocznym na poziomie 4,8 miliarda euro. Rhenus posiada ponad 610 lokalizacji na całym świecie i zatrudnia ponad 29 000 pracowników zarządzając złożonymi łańcuchami dostaw. Rhenus Delivery Services w Polsce świadczy usługi z zakresu logistyki home delivery.
REKLAMA
– Dalsza ekspansja na terenie Gdańska i Wrocławia jest rezultatem niezwykle dynamicznego rozwoju naszej sieci usług home delivery. Polski rynek jest aktualnie jedną z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji magazynowych w Europie, który daje nam szeroki dostęp do bardzo nowoczesnych nieruchomości oraz dobrze wykwalifikowanych pracowników. Cieszymy się, że po raz kolejny mieliśmy szansę współpracować z zespołem JLL, który świetnie zna nasze potrzeby i cele biznesowe na nadchodzące lata – komentuje Witold Zadrożny, Managing Director CEE, Rhenus Home Delivery.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA