REKLAMA

Opinie o Pomorskie Centrum Logistyczne (8)

Napisz komentarz
Kajtman
Kajtman
Nowy artykuł dotyczący [Gdańsk] Pomorskie Centrum Logistyczne [Gdańsk] Nowa firma wynajęła magazyny w Pomorskim Centrum Logistycznym w Gdańsku
korniur
hej
korniur
hej
Kajtman
Nowy artykuł dotyczący [Gdańsk] Pomorskie Centrum Logistyczne [Gdańsk] Firmy transportowe stawiają na Trójmiasto
Kajtman
Kajtman
Goodman podpisał umowy z dwoma operatorami logistycznymi działającymi w segmencie spożywczym na wynajem powierzchni w Pomorskim Centrum Logistycznym, położonym w bezpośrednim sąsiedztwie terminala kontenerowego DCT Gdańsk. Firmy Poland Services Transport-Logistyka oraz Univeg Logistics Poland wprowadzą się do budowanego spekulacyjnie magazynu o powierzchni 14 000 mkw., którego przekazanie planowane jest na IV kwartał 2015 r.

pokaz-artykul.png
magazyny.pl
Pomorskie Centrum Logistyczne jest nowym projektem prowadzonym na 110 hektarowej działce sąsiadującej z Głębokowodnym Portem Kontenerowym w Gdańsku (DCT Gdańsk). Działka zlokalizowana jest w Trójmieście, które stanowi rynek zbytu zamieszkiwany przez ponad milion mieszkańców i oferuje dostęp do wysoko wykwalifikowanych i wykształconych pracowników. Projekt ten jest multimodalnym centrum logistycznym, łączącym Polskę z głównymi miastami Europejskimi poprzez międzynarodowy transport kolejowy, drogowy i morski. Centrum logistyczne znajduje się w odległości 9 km od centrum Gdańska i 23 km od Międzynarodowego Lotniska im. Lecha Wałęsy w Gdańsku. Ponadto, dojazd do centrum zapewniana droga ekspresowa S6 oraz autostrada A1 łącząca Gdańsk z Katowicami.

Pełne dane techniczne budynków oraz informacje o warunkach najmu znajdziesz na stronie  Pomorskie Centrum Logistyczne 


magazyny.pl
REKLAMA