Firma Complex SAD przedłużyła umowę w Pomorskim Centrum Logistycznym w GdańskuMateriały prasowe

Firma Complex SAD przedłużyła umowę w Pomorskim Centrum Logistycznym w Gdańsku

Orzech
Orzech
REKLAMA

Firma Complex SAD przedłużyła umowę na wynajem powierzchni magazynowej w Pomorskim Centrum Logistycznym w Gdańsku. Firma zdecydowała się również rozszerzyć najem – w konsekwencji do swojej dyspozycji będzie miała niemal 8000 mkw. W negocjacjach najemcę reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.

Complex SAD działa na rynku od 2002 r. W sposób kompleksowy wspiera ona firmy zajmujące się importem i eksportem towarów, świadcząc usługi celno-spedycyjne oraz reprezentując klientów przed Urzędem Celnym.

– Przedłużenie najmu oraz powiększenie powierzchni w tak strategicznej lokalizacji, jaką jest PCL, to jasny sygnał, że jako Complex SAD możemy zapewnić naszym Partnerom najlepsze rozwiązania. Wsparcie Newmark Polska w rozmowach było dla nas kluczowe i pozwoliło nam wspólnie wynegocjować bardzo dobre warunki – mówi Łukasz Borkowski, dyrektor, Complex SAD.

– Firma Complex SAD zdecydowała się na przedłużenie najmu i powiększenie wynajmowanej powierzchni m.in. ze względu na dotychczasową dobrą współpracę z Pomorskim Centrum Logistycznym oraz możliwość przejęcia sąsiedniego modułu w ramach budynku. Cieszymy się, że swoją wiedzą i doświadczeniem po raz kolejny wsparliśmy naszego Klienta w jego planach rozwoju – mówi Jakub Dudkiewicz, Associate w Dziale Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska.

REKLAMA

– Wynegocjowaliśmy w imieniu Complex SAD atrakcyjne warunki najmu tuż przed wzrostem stawek, co z pewnością będzie dużym atutem w konkurencyjnym środowisku logistycznym – dodaje Michał Rafałowicz, dyrektor regionalny w Newmark Polska.

Materiały prasowe

Pomorskie Centrum Logistyczne w Gdańsku to hale magazynowe klasy A realizowane i zarządzane przez GLP. Inwestycja znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Głębokowodnego Terminalu Kontenerowego, ok. 16 km od Obwodnicy Trójmiasta. Oprócz znakomitej dostępności komunikacyjnej, najemcy korzystają tu z rozwiązań technicznych sprzyjającym bezpieczeństwu, oszczędnościom mediów oraz komfortowi pracowników.

Docelowo może tu powstać nawet 500 tys. mkw. wysokiej jakości przestrzeni logistycznej wraz z zapleczem biurowym.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA