Dedra przedłużyła umowę najmu 10 tys. mkw. w MLP Pruszków I

Dedra przedłużyła umowę najmu 10 tys. mkw. w MLP Pruszków I

mazowieckie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Dedra Exim, firma działająca w branży narzędziowej, przedłużyła na kolejny okres umowę najmu blisko 10 tys. mkw. powierzchni magazynowej i biurowej w parku logistycznym MLP Pruszków I, należącym do MLP Group.

 

Dedra Exim Sp z o.o. po raz kolejny podpisała z MLP Group umowę dotyczącą przedłużenia najmu blisko 10 tys. mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w parku logistycznym MLP Pruszków I. Z tego blisko 8,8 tys. mkw. przeznaczone jest na cele magazynowe, a pozostałe ok. 1,2 tys. mkw. na cele biurowo-socjalne. Dedra korzysta z obiektu magazynowego w ramach parku MLP Pruszków I od 2003 roku. W tej lokalizacji mieści się również główna siedziba przedsiębiorstwa. Firma zatrudnia 125 osób.

 

Dedra działa w branży narzędziowej oferując m.in. elektronarzędzia, urządzenia spawalnicze, zespoły prądotwórcze, czy też kompresory i urządzenia pneumatyczne jest sprzedawana pod markami Dedra, Pansam i Descon. Blisko 2500 kategorii produktów spółki jest dostępnych w 15 krajach europejskich.

REKLAMA

 

– „Nasza oferta magazynowa jest bardzo dobrze dopasowana do oczekiwań najemców, czego potwierdzeniem jest przedłużanie współpracy na kolejne okresy przez większość z nich. Strategia nastawiona na utrzymanie i pozyskiwanie nowych klientów przynosi jednocześnie efekty w postaci systematycznej poprawy osiąganych przez nas wyników finansowych” – podkreślił Radosław T. Krochta, Dyrektor Generalny, Wiceprezes Zarządu MLP Group S.A.

 

MLP Pruszków I to pierwszy park stworzony przez MLP Group. Docelowa powierzchnia magazynowo-produkcyjna wynosi 167 tys. mkw., znajdujących się na terenie 43 hektarów. W ciągu kilkunastu lat funkcjonowania park ten stał się małym miasteczkiem z własną infrastrukturą wewnętrzną. Centrum posiada około 50 klientów, którzy wynajmują powierzchnie od 200 do 18 tys. mkw.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA