Drugi etap osiedla domów jednorodzinnych powstaje koło Tczewaźródło: Materiały inwestora

Drugi etap osiedla domów jednorodzinnych powstaje koło Tczewa

pomorskie
REKLAMA
Dekpol S.A. wprowadził do oferty 12 domów jednorodzinnych w okolicach Tczewa. Nowy projekt jest drugim etapem budowy osiedla Nowe Rokitki Park. Ceny domów liczących ponad 110 mkw. powierzchni użytkowej wynoszą od 379 tys. zł. Oddanie do użytkowania inwestycji planowane jest na koniec 2018 roku.
Osiedle Nowe Rokitki Park II to nowa inwestycja Dekpol S.A., która powstaje w Śliwinach w okolicy Tczewa. Projekt obejmuje budowę 12 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Każdy z domów składa się z dwóch kondygnacji: parteru oraz poddasza o łącznej powierzchni użytkowej ponad 110 mkw. Na parterze zaprojektowano wiatrołap, przedpokój, WC oraz salon z aneksem kuchennym, a na piętrze: przedpokój, cztery sypialnie oraz łazienkę. Każdy budynek i nowe mieszkania w Tczewie znajduje się na działce o powierzchni od 600 do 1200 mkw. oraz posiada utwardzone miejsce postojowe z wiatą dla samochodów osobowych. 
Ceny domów wynoszą od 379 tys. zł. Oddanie inwestycji do użytkowania planowane jest na koniec 2018 roku. Generalnym wykonawcą projektu jest spółka celowa wchodząca w skład Grupy Dekpol S.A. Projekt architektoniczny przygotowała firma 3A Studio.
REKLAMA
Osiedle domów Nowe Rokitki Park II powstaje w otoczeniu licznych jezior i lasów. Przepiękna okolica oraz przynależny do każdego domu ogród, sprawią, że mieszkańcy osiedla będą mogli obcować z naturą na co dzień oraz korzystać z możliwości aktywnego spędzania czasu wśród zieleni. Jednocześnie dogodna lokalizacja umożliwia szybki dojazd do Tczewa (10 minut samochodem), Starogardu Gdańskiego (25 minut), czy Gdańska (40 minut). W najbliższej okolicy znajduje się także stacja PKP Czarlin łącząca Kulice Tczewskie z Gdynią, Tczewem, Bydgoszczą oraz Inowrocławiem.
Nowa inwestycja jest drugim etapem budowy osiedla Nowe Rokitki Park. W ramach pierwszego etapu powstało 8 domów.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA