Poznaj premierowe mieszkania Eiffage w Poznaniu i jako pierwszy zobacz Marcelińską 18Materiały dewelopera

Poznaj premierowe mieszkania Eiffage w Poznaniu i jako pierwszy zobacz Marcelińską 18

Orzech
Orzech
REKLAMA

Nowe mieszkania na styku Jeżyc i Grunwaldu z klimatycznym miejscem spotkań dla mieszkańców i starodrzewem na terenie inwestycji. Przyjdź na premierowy Dzień otwarty Eiffage Immobilier Polska i poznaj jako pierwszy nowość mieszkaniową w topowej lokalizacji Poznania.

144 mieszkania w dwóch budynkach ze strefą spotkań dla mieszkańców, a także starodrzewem na terenie inwestycji. Eiffage Immobilier Polska zaprasza na Dzień otwarty swojego premierowego projektu w stolicy Wielopolski. Już 19 listopada w godzinach 10-15 w salonie sprzedaży na terenie inwestycji, przy ulicy Marcelińskiej 18, będzie można zobaczyć po raz pierwszy wizualizacje nowego projektu i skorzystać z przedsprzedażowej oferty specjalnej.

Serdecznie zapraszamy. To doskonała okazja, by nas bliżej poznać i dowiedzieć się więcej o naszym doświadczeniu i projektach, a przede wszystkim o naszej premierowej inwestycji w Poznaniu – mówi Justyna Hamrol-Wasielewska, dyrektor sprzedaży i marketingu Eiffage Immobilier Polska.

Topowa lokalizacja w Poznani

Poznańska inwestycja Eiffage Immobilier Polska to przede wszystkim topowa lokalizacja. Marcelińska 18 to cicha, spokojna okolica – jednocześnie w centrum miasta. Inwestycja będzie zlokalizowana na styku zielonych Jeżyc i Grunwaldu, na terenie objętym ochroną konserwatorską, niedaleko głównych arterii komunikacyjnych – ul. Grunwaldzkiej i Reymonta z rozbudowaną siecią linii tramwajowych i autobusowych, a także w sąsiedztwie terenów zielonychParku Manitiusa i Parku Kasprowicza.

W bliskiej odległości od budynków znajdują się placówki medyczne, a także jednostki uniwersyteckie. Na uliczkach w pobliżu Marcelińskiej 18 nie brakuje też popularnych kawiarni i restauracji. Projekt charakteryzuje wysoki standard wykończenia oraz komfortowe części wspólne. Znakiem rozpoznawczym Marcelińskiej 18 jest zielone otoczenie, a także zachowany na terenie inwestycji 120-letni starodrzew.

REKLAMA

Dostępne są mieszkania o metrażach od 32 aż do 140 mkw. Przestronne balkony, prywatne ogródki, panoramiczne okna to wszystko składa się na wyjątkowość projektu.

Materiały dewelopera

Firma znana w Poznaniu i na świecie

Poznań jest kolejnym miastem, po Warszawie, Wrocławiu i Krakowie, w którym Eiffage Immobilier Polska zbuduje swoje mieszkania. Do tej pory w stolicy Wielopolski firma Eiffage dała się poznać jako sprawdzony generalny wykonawca. Jako Eiffage Polska Budownictwo zrealizowała m.in. słoniarnię w poznańskim zoo i galerię Posnania.

Eiffage Immobilier Polska należy również do jednej z 10 największych grup budowlanych w Europie, która jest odpowiedzialna m.in. za realizację takich kultowych obiektów jak szklana piramida Luwru, najwyższy w Europie wiadukt drogowy w Millau czy budynek Opery w Sydney.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA