[Poznań] Czas potargować się o mieszkanie

[Poznań] Czas potargować się o mieszkanie

Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Znalezienie wymarzonego mieszkania w dobrej cenie wcale nie jest takie łatwe. Poszukujący mieszkaniowych okazji i zainteresowani tym, co obecnie buduje się w Poznaniu i aglomeracji poznańskiej powinni 25 i 26 lutego odwiedzić Targi Mieszkań i Domów, bo oferta deweloperów jest naprawdę bogata.
Tradycyjnie już impreza wystawiennicza odbywa się na Międzynarodowych Targach Poznańskich. W pawilonie nr 3 swoją ofertę będzie prezentować blisko 130 wystawców. 
Co nas czeka na targach?Prócz przeglądu oferty największych graczy na rynku deweloperskim, organizator imprezy przygotował dla zwiedzających strefę seminariów i porad. Ponadto do dyspozycji targowych gości znajdą się eksperci z zakresu finansów, najmu i projektowania wnętrz. W strefie porad i wypoczynku w niedzielę w godz. od 11 do 17 kupujący będą mogli skorzystać z indywidualnych porad Marty Lasik – architekt z firmy Kwadrat Architekci. Organizatorzy zadbali też o dodatkowe atrakcje. Podczas Targów będzie można wziąć udział w konkursie i wygrać m.in. voucher na wycieczkę o wartości 4 tys. zł, vouchery na usługi architektów, komplety pościeli, artykuły dekoracyjne czy książki. Tradycyjnie już dla najmłodszych odwiedzających przygotowany zostanie plac zabaw, na którym zaopiekują się nimi wykwalifikowane animatorki. 
Co zaprezentują deweloperzy?Poszukujący targowych promocji i mieszkań w programie MdM powinni zawitać na stoisko firmy Budnex. – Dla targowych gości przygotowaliśmy specjalną ofertę na mieszkania w Starołęckiej Dolinie przy ul. Śliskiej. Klienci, którzy zgłoszą nam podczas targów chęć zakupu mieszkania, otrzymają rabat sięgający nawet 15 tys. zł. Warunkiem uzyskania upustu jest podpisanie umowy w terminie do końca marca – mówi Monika Golec z firmy Budnex. – Już dziś zapraszamy na Dni Otwarte naszych inwestycji. W sobotę 4 marca w Starołęckiej Dolinie i 11 marca w Zalasewie. Nasi sprzedawcy będą dostępni w godzinach od 10 do 14 – dodaje. W ramach pierwszego etapu Starołęckiej Doliny powstają dwa budynki wielorodzinne, w których dostępne są lokale o powierzchni od 34 do 73,5 mkw. Wszystkie z przestronnymi balkonami. Docelowo w tym miejscu ma powstać pięć budynków z blisko 350 mieszkaniami. Klucze do lokali z pierwszego etapu trafią do przyszłych właścicieli już w lipcu tego roku. Warto dodać, że w Starołęckiej Dolinie deweloper daje możliwość łączenia lokali w większe mieszkania, których powierzchnia sięgać może nawet 145 mkw. W ramach realizowanego projektu firma zmodernizuje też drogę dojazdowa do osiedla od strony ulicy Maya.
W czasie najbliższych targów swoją ofertę zaprezentuje również firma Virke, która realizuje inwestycję na Wildzie przy ul. Przemysłowej 33. – Nasz projekt jest już w końcowej fazie realizacji. Zakończenie budowy Przemysłowej 33 przewidziane jest na lipiec tego roku. W inwestycji powstanie 114 funkcjonalnych mieszkań o zróżnicowanej powierzchni. W ofercie dostępne są  kawalerki oraz lokale dwu-, trzy- i pięciopokojowe. To, co wyróżnia oferowane przez nas mieszkania, to duże przeszklenia oraz przynajmniej jedna loggia w każdym z lokali – mówi Agata Kaczmarek z firmy Virke. Mieszkanie przy ul. Przemysłowej 33 można nabyć już od 6520 zł za mkw. Warto też dodać, że pod całą inwestycją zaprojektowano podziemną halę garażową, a deweloper ogrodzi teren wokół budynków i zagospodaruje go zielenią.
Hala targowa jest dostępna dla zwiedzających w sobotę i niedzielę w godz. od 10 do 17. Bilet wstępu na imprezę można nabyć w kasach targowych bądź na stronach organizatora. Dostępny jest również bilet rodzinny w specjalnej, niższej cenie.

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Najnowsze artykuły

Warszawa: Na Ursynowie powstaje biurowiec PID [WIZUALIZACJE]
W Warszawie przy ul. Poleczki 32 na Ursynowie powstaje nowy czteropiętrowy budynek usługowo-biurowy...
W Zabrzu pojawi się kolejny nowy inwestor
Sprzedana została przedostatnia z działek na terenie podstrefy ekonomicznej w Zabrzu. Grunt o powier...
W podwrocławskiej Długołęce powstanie park handlowy [WIZUALIZACJE]
W podwrocławskiej Długołęce, kilka kilometrów od granic administracyjnych Wrocławia powstanie nowy p...
MLP Poznań West zostanie rozbudowany
MLP Group podpisało umowę z poznańską spółką W.P.I.P. na rozbudowę projektu MLP Poznań West w Dąbrów...
W podwrocławskiej Sobótce ma powstać Dolnośląski Kolarski Tor Szosowy [WIZUALIZACJE]
Pod Wrocławiem, w Sobótce ma powstać nowoczesny, duży szosowy tor kolarski. Ma to być jedyny taki ob...
Ruszyła rozbudowa Panattoni Park Wrocław VII
Panattoni, lider rynku nieruchomości przemysłowych w Europie, ruszył z kolejną inwestycją w aglomera...
Sprzedaż kolejnego etapu osiedla Next Ursus w Warszawie rozpoczęta
Do sprzedaży trafił właśnie nowy etap osiedla Next Ursus dewelopera Nexity Polska. Zlokalizowany jes...
Układanie płytek podłogowych – krok po kroku
Płytki ceramiczne to jeden z popularniejszych sposobów na wykończenie podłogi. Stosuje się je główni...
Odnowiona stacja kolejowa Kraków Bonarka obsługuje już podróżnych [ZDJĘCIA]
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. zakończyły modernizację stacji kolejowej Kraków Bonarka. Od piątku (...
WSSE Invest-Park: Blisko 3000 nowych miejsc pracy oraz ponad 3,5 mld złotych nakładów inwestycyjnych
Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna z najlepszym wynikiem od 2014 roku. W pierwszym półroczu 202...