DODAJ

Dziewiąty budynek Reduty Nowe Podolany w Poznaniu wystartował

Mieszkania i domy / Poznań
Dziewiąty budynek Reduty Nowe
Kajtman
2019-10-25 11:59:59
EBF Development rozpoczął budowę oraz sprzedaż 9. budynku osiedla Reduta Nowe Podolany przy ul. Jasielskiej, w ramach którego powstanie 142 mieszkania, 2 lokale usługowo-handlowe, podziemna hala garażowa oraz komórki lokatorskie. Finalizacja projektu nastąpi w III kwartale 2021 roku.

Projekt zakłada realizację pięciokondygnacyjnego budynku dopasowanego formą architektoniczną do najbliższego otoczenia oraz poprzednich etapów. – Reduta Nowe Podolany – Kontynuacja wzbogaci ulicę Jasielską o 142 mieszkania. Lokale wprowadzone do oferty w ramach nowego etapu oferują powierzchnię od ponad 41 do niemal 78 mkw. (od dwóch do czterech pokoi z aneksem kuchennym) – informuje Agata Nowaczyk, specjalista z poznańskiego biura sprzedaży EBF Development. Cena metra kwadratowego wynosi od 5950 do 6100 zł brutto. Finalizacja projektu planowana jest na III kwartał 2021 roku.

Tak jak w poprzednich etapach, EBF Development zaaranżuje przestrzeń wspólną osiedla. Powstaną miejsca postojowe naziemne, chodniki, droga dojazdowa oraz szczegółowo zaprojektowana zieleń, która stworzy wyjątkowe, przyjazne i komfortowe miejsce do zamieszkania. Natomiast pod budynkiem deweloper zaprojektował komórki lokatorskie oraz halę garażową, do której można się dostać również za pomocą windy. Dodatkowo budynek będzie w pełni dostosowane do osób niepełnosprawnych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji na Podolanach będą mogli cieszyć się ciszą, spokojem i bliskim kontaktem z przyrodą. W okolicy znajdują się liczne ścieżki rowerowe, tereny zielone oraz jezioro Rusałka. Wygodę zapewni także zaplecze usługowo-handlowe, znajdujące się 7 min. od inwestycji oraz przystanek autobusowy. Wychodząc naprzeciw powiększającemu się gronu mieszkańców deweloper wybudował dwa place zabaw z licznymi atrakcjami dla najmłodszych. – Jak widać lokalizacja osiedla to opcja korzystna zarówno dla aktywnych, jak i osób szukających ucieczki od szumu i zgiełku miasta – dodaje Agata Nowaczyk.

Źródło: materiały prasowe